PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 561
ocen
6,9 10 1 56561
5,6 24
oceny krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Oczekiwania

ocenił(a) film na 5

Jak zabiją Olafa dam 10/10.

ocenił(a) film na 5
Pecetowiec00

Tylko zaraz na początku ,no i może nie od razu zabili ,ale jakoś odsunęli na dalszy plan. Lubię tego gościa ,ale coś tak wydaje mi się ,że 2 część byłaby w pewnym sensie lepsza i jej target trochę by się podwyższył bez niego właśnie. No cóż z racji tego ,że pewnie tak nie będzie ,mam nadzieję że się mylę.

ocenił(a) film na 10
Pecetowiec00

Przecież Olaf jest sweet :D zwłaszcza w Polskiej wersji :D

Sycha19

Dla fanów teścik z bajki :)
https://www.youtube.com/watch?v=e30bcOG_GX8

Pecetowiec00

No najlepsze z tym zabiciem Olafa, najbardziej wkurzająca postać tego barachła czym wszyscy się jarają! Ja bym jeszcze Elsę dobił za potężna jest.

ocenił(a) film na 9
LukerGulson

Skoro nie lubisz bajek ze śpiewaniem to po co je oglądasz? Tak się składa, że Olaf to chyba najbardziej lubiana postać z Krainy lodu a Mozil podkłada głos wręcz rewelacyjnie. Takie moje zdanie.

simonetti

Nie, nie oglądam bajek ze śpiewaniem. Widziałem parę fragmentów z Zaplątanych i Krainy Lodu i stwierdziłem że to jest głupie i irytujące. A ten wasz lubiany Olaf wygląda głupio i jest głupi.

ocenił(a) film na 7
LukerGulson

Nie znam cie, widzialam tylko twoją profilowke, ale wydajesz sie glupi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LukerGulson

Omg. Dyskusja na poziomie -.

LukerGulson

Ojej, nie podoba mi się bajka dla osmiolatków, więc na pewno jest głupia, a ja jestem taki mądry, więc koniecznie muszę o tym napisać w Internecie. A jak jeszcze obrażę kilka postaci to już w ogóle będę najmądrzejszy i dostanę +100 pt do zajebistości.

Matko, ludzie, skąd Wy się bierzecie?!

ocenił(a) film na 6
LukerGulson

jak ty chlopie wyzej dales morbiusa od w glowie sie nie miesci gowno sie znasz

Fr00x_filmweb

A co ci do tego to mój gust jest. Filmy superbohaterskie są fajniejsze od takich odmóżdzających bajek co Krainy Lodu co ciągle śpiewają w koło Macieja. Nie dałem zbyt dużo na Morbiusa, przecież wiem że to szrot jest. Ja mam prawo nienawidzić tej Krainy Smrodu bo to cholerstwo stało się zbyt popularne od moich wyczekiwanych bajek np. smerfów. Smerfów w polsce nigdzie nie am a ta głupia Elsa i Olaf to widzę na codzień. Ty się nie znasz!

Fr00x_filmweb

Trafił się fanatyk Krainy Lodu jeszcze tego z Filmwebu co dopiero teraz mi odpisał, a to już było przeze mnie napisane 5 lat temu. Niech pan idzie dymać Elsę i Olafa.

Pecetowiec00

Roztopi sie i Elsa nie bedzie już mogla go przywrocic do zycia tylko stworzy Olafinę.

ocenił(a) film na 6
Pecetowiec00

Dlaczego ): Olaf jest fajny.

Pecetowiec00

Hah ;)

SPOILER

Olaf będzie i będzie nawet śpiewał. Zostanie uśmiercony, ale na końcu filmu zmartwychwstanie także no - rozczarujesz się.

ocenił(a) film na 6
Wodda

To fajnie. Jeszcze nie oglądałem ale dobrze że przeżyje. A pewnie pójdę za tydzień bo w tym tygodniu idę na czarownice i midway.

ocenił(a) film na 9
Pecetowiec00

Widzę że już jest ocena :) Proszę o spoilery!

ocenił(a) film na 5
Magdalena_42

A było tak blisko...

ocenił(a) film na 7
Pecetowiec00

Ja lubię Olafa, więc cieszę się, że jest.
Poza tym, nie wiedziałem, że Gad podkładał mu głos ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
LukerGulson

Disney ZAWSZE robił musicale i to był znak rozpoznawczy tych animacji. Obecnie, Disney odchodzi od tego standardu, bo musicali jest mniej ( 4 musicale na 8 filmów Disneya od 2010 r ) ale te filmy, które mają strukturę baśni, nadal są musicalami. Poza tym, tych piosenek nie jest tu tak dużo - osiem, z czego dwie są bardzo króciutkie.

lelen_lis

Ale jak dawno temu oglądałem Zaplątani to było dużo że aż nie obejrzałem do końca.

ocenił(a) film na 7
LukerGulson

Ja oglądałem "Zaplątanych" już wielokrotnie, oglądam też serial, w którym też są piosenki ale ja się wychowałem na takim Disneyu, dla mnie to normalne.

ocenił(a) film na 6
lelen_lis

Niby też się wychowałem, ale żyłowania jednego, do tego wysokiego rejestru zdzierżyć nie mogę.

LukerGulson

Przecież to są bajki dla DZIECI! Dzieci lubią jak śpiewają, i lubią takich głuptasów jak Olaf. Kazdy film czy bajkę której nie masz zamiaru ogldać komentujesz w ten sposob ?

grubakotka

Nie, akurat moja ulubiona bajka Smerfy Poszukiwacze Zaginionej Wioski, tam nie było na szczęście żadnego śpiewania, tylko soundtracki. Krzysiu Gdzie Jesteś też nie było śpiewania. No poza Tygryskiem ale to jeden raz i krótko. Pszczółka Maja Miodowe Igrzyska też nie. A Kraina Lodu, Minionki, te popularniejsze bajki od smerfów. Co w każdym sklepie są zabawki z nimi, to mnie irytuje. A ta piosenka Mam Termos jest najbardziej lubiana że aż rzygać mi się chce. Czemu w sklepach nie ma bohaterów ze starych bajek: smerfów , Pszczółki Mai tylko Kraina Lodu?

LukerGulson

"Mam termos" <3

Dlaczego nie ma bohaterów ze starych bajek? A które dziecko będzie chciało pluszaka Krecika, pomijając "dzieci" 30-40 letnie?
Nie ma, bo nie ma zapotrzebowania. Dzieci chcą takie zabawki, które coś im mówią, z tych bajek, które widziały i o których mogą rozmawiać z rówieśnikami. Gdybym w dzieciństwie miała do wyboru plecak z Simbą, a plecak z Jackiem i Agatką, to logiczne jest, że wybrałabym z Simbą.

snowdog

Ta? A ja bym chciał pluszaka smerfa albo plecak ze smerfami, tymi z 2017 roku. Ty wiesz że ciężko takie u nas dostać? Zamiast zabawek z nimi to dwa lata temu jakieś badziewia Stikeezy z Lidla do zbierania. Ciągle tylko w naszym kraju jest deficyt smerfowy że trzeba aż sprowadzać z innych krajów. Poza tym stare bajki jak Krecik czy Smerfy są lepsze niż te nowe kreskówki Młodzi Tytani Akcja, Kornisz i Fistach, Nowy Ben 10, Gumball, Wujcio Dobra Rada i inne.

LukerGulson

Ja wychowałam się na tych bajkach co wymienisz i jednak większe wrażenie robiły na mnie Disneya, Reksio lubiłam, ale bym nie zapisała to do ulubionych bajek wówczas. Co ma do tego że po 6 latach kolejną część bajki? Czy 10 latka to nie obejrzy? Czy 15 latka nie obejrzy?

LukerGulson

https://allegro.pl/oferta/3x-smerf-smurf-papa-smerfetka-ciamajd-pluszak-70cm-780 2560829?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Kup sobie.

nicoz0

Nie dzięki po pierwsze to są Chińskie podróbki, po drugie są za drogie, po trzecie i tak już mam same oryginały. Sami se kupcie!

LukerGulson

Ale w takim razie nie narzekaj, że nie ma.

grubakotka

"Przecież to są bajki dla DZIECI! Dzieci lubią jak śpiewają"

Mnie zawsze wkurzało śpiewanie w bajkach. Nic nie wnosi to do fabuły, zwalnia akcję i zwyczajnie piosenki z bajek są zwykle słabe (wyjątkiem jest "Strange magic").

ocenił(a) film na 7
LukerGulson

iniemamocnych po ilu latach zrobili? 15? i z przyjemnościa ogldałam kontynuację. A Olaf jest w Frozen trochu jak Wiewiór w Epoce Lodowcowej. Jak masz problem idź oglądać te jakże mądre "bajki" z cartoon network xd

knaja0413

Nie oglądam żadnych nowych bajek na CN bo tam są same odmóżdżacze. Era fajnych bajek się skończyła. A Wiewiór w porównaniu do Olafa nie śpiewa głupich piosenek, a Olaf to robi!

Pecetowiec00

Gościu oszczędzaniem przed spolerem się daję

ocenił(a) film na 5
Pecetowiec00

zabili, powinieneś dać 10

ocenił(a) film na 6
christo_nikon

No ale wskrzesili :/

ocenił(a) film na 8
lew890

Ale warunkiem było zabicie, nie permanentne uśmiercenie. Wywiązali się, powinno być 10 ;)

ocenił(a) film na 10
Pecetowiec00

No to się nie doczekałeś :)

ocenił(a) film na 3
Pecetowiec00

może w trójeczce

Pecetowiec00

Spoiler

no i gdzie to 10/10 ??

ocenił(a) film na 8
Pecetowiec00

Jak przestaniesz pisać głupoty dam 10/10

użytkownik usunięty
Pecetowiec00

To gdzie to 10??

Pecetowiec00

Miałeś dać 10 a widzę 5 ;)

ocenił(a) film na 1
Pecetowiec00

Urosły te cycki tym dziewczynką czy nie, proszę wysyłać zdjęcia z dowodami.

ocenił(a) film na 9
Pecetowiec00

No i gdzie ta dziesiątka teraz? :D

Pecetowiec00

Cos slabo z dotrzymywaniem obietnic

ocenił(a) film na 6
Pecetowiec00

No i zabili Olafa i nie zabili więc wsumie z tego średnia to właśnie 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones