PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764670}

Kraina cudów

Wonder Park
6,2 4 027
ocen
6,2 10 1 4027
5,0 3
oceny krytyków
Kraina cudów
powrót do forum filmu Kraina cudów

Przestrzegam

ocenił(a) film na 1

To nie jest wesoła bajka dla dzieci tylko ciężki film animowany dla specyficznych odbiorców. Osobiście bardzo nie polecam jeśli ktoś liczy na przyjemny seans dla małych dzieci (dorośli też mogą czuć się nieswojo). Odradzam.
Nie wiem, czy twórcy wiedzą, że niektóre dzieci mają już stratę bliskiej osoby za sobą i wywołuje to u nich bardzo nieprzyjemne odczucia podczas seansu, zastanawiam się dla kogo jest ta bajka? To moja opinia, można się nie zgadzać, wolny kraj.

kubaz_2

Przecież w animacji nikt nie zginął i nie umarł. Trzeba obejrzeć całość.

Jednak animacja jest nudna, schematyczna (smutek rzeczywistości przenoszony do świata fikcji i przyjmujący postać potworów - ile razy już to było), a te zwierzaki z parku strasznie krzyczą.

ocenił(a) film na 1
Anna_Sandstorm

Obejrzałem do końca ... . Napisałem strata, nie śmierć. Główna bohaterka straciła (w późniejszym czasie odzyskała) na dłuższą chwilę matkę i musiała sobie bez niej radzić. P.s. Jak ktoś ginie to i też umiera, wystarczy napisać jedno :)

kubaz_2

Ok. Bo "stracić rodzica" to łagodny synonim "zmarł komuś rodzic" ;)

ocenił(a) film na 1
Anna_Sandstorm

Komentujesz moją wypowiedź, a ja napisałem co miałem na myśli.

ocenił(a) film na 8
kubaz_2

Ja nie mogę człowieku. Chcesz wychować normalnego człowieka czy może jakiegoś niedorozwoja?
A jak dziecko będzie miało chomika i zdechnie, to powiesz mu ze się schował?
Nic dziwnego, że później takie niedojdy życiowe są, jak mają takich rodziców.

ocenił(a) film na 1
berni_

Prymitywku, niedojdą nazywaj swoich rodziców ...

ocenił(a) film na 6
kubaz_2

Bez przesady żeby za uraz do świata ( bo tak niestety działa świat że ludzie tudzież bliscy odchodzą) dać dobrze wyglądającej, mającej nie banalną fabułę bajce ocenę jeden.. Ugryź sie w czoło i nie żyj przeszłością..

ocenił(a) film na 6
berni_

Otóż to!

ocenił(a) film na 7
kubaz_2

No cóż. Fajna baja. Ale mogli to zmienić, że matka jednak umarła, i ona tak sobie poradziła z mrokiem,i daje potem innym to, co dał jej czas spędzony z matką.

toyminator

to matka nie umarła? bo właśnie jestem w trakcie oglądania ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones