PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728436}
5,7 26 361
ocen
5,7 10 1 26361
3,8 10
ocen krytyków
Król życia
powrót do forum filmu Król życia

Wydaje się, ze wreszcie będzie polski pozytywny film. Ok. było Jasminum, było Serce, serduszko - ale co oprócz Kolskiego? :)

netaaneta

Widzę,, że mam coś do nadrobienia w takim razie. Nie wiem dlaczego w Polsce są albo dramaty albo glupie komedie. Ja lubie abrdoz filmy w stylu "Nietykalni", "Ze wszystkich sił" albo "Poradnik pozytywnego myślenia" i dlatego bardzo mnie cieszy ta produkcja, oby się nie zawiodła.

sukineczka

Teraz w ślady Kolskiego idzie Zieliński :) Jest szansa dla odmiany na mądrą komedię.

meery_luu

Zgadzam się i mam nadzieję na fajną odmianę oblicza polskiej komedii. Widać , że obraz jest wysmakowany i mega pozytywny więc w końcu od dawna obejrzę coś ładnego i niegłupiego. Ukłon w stronę Zielińskiego za koncepcję :)

netaaneta

Film fajny. Bardzo polecam. Oglądałam na pokazie przedpremierowym.

netaaneta

Bardzo pozytywny film! Więckiewicz po raz kolejny udowadnia, że w sumie to on potrafi zagrać wszystko! Umiejętnie przedstawił przemianę bohatera z korpo-smutasa w szczęśliwego, wolnego człowieka. Warto zobaczyć!

ocenił(a) film na 8
mikekey_

Widziałam i zgadzam się z Tobą w 100% i akurat w tym filmie na Więckiewicza patrzy się z prawdziwą przyjemnością.Talent ponad przeciętny- nic dodać, nic ująć. Mamy w kraju naprawdę zdolnych aktorów, oby tak dalej.Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
netaaneta

Pozytywny to on jest tylko w naiwny sposób. Bohaterowie są oderwani o od realiów. Nie jest to komedia ,nie jest to komedio-dramat . Taki film środka niby dla wszystkich a tak naprawdę dla nikogo. Zapowiedź odbiega od tego co się widzi na ekranie. Mnie rozczarował .R. Więckiewicz zagrał dobrze ale mi najbardziej podobała się rola Jerzego Treli .

ruda_42

A ja wiem, czy naiwny? Chodzi raczej o sytuacje - mało kto z nas doznaje wypadku po to, żeby rzucić te wszystkie smutne codzienne troski i robić coś innego. Większość pracuje te 8-10 godzin dziennie. :) Tylko "Król życia", to nie serial o rodzince, ale filmowa historia faceta, któremu się priorytety pozmieniały i to było całkiem radosne, że chociaż warto kawałek tego filmu przenieść do swojego życia, bo całości się nie da. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones