PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 186
ocen
6,2 10 1 40186
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Z wielkim zaciekawieniem i oczekiwaniem zabierałem się za oglądnięcie filmu po przeczytanej krótkiej recenzji reklamowej. Niestety film bardzo mnie rozczarował, a wręcz rozśmieszył żałosnym oderwaniem od rzeczywistości. Praktycznie od samego początku absurd goni kolejny absurd, a czym bliżej końca absurdy te wręcz się klonują. Szkoda, bo sam pomysł przewodni filmu, przy niewielkich zmianach w scenariuszu mógłby przyczynić się do nakręcenia naprawdę świetnego thrillera i co ważne osadzonego w rzeczywistości. Niestety "Konwój" to film całkowicie oderwany od rzeczywistości, ukazujący nierealne sytuacje. Nie wiem, co skłoniło autorów do nakręcenia tego "dzieła". Być może zatrudniając solidną ekipę aktorską liczyli, że ich gra zatuszuje te wszystkie niedoskonałości. Może wyjściem z sytuacji byłoby przeniesienie akcji filmu do przyszłości, lekkiego retuszu sprzętu i rzeczywistości otaczającej załogę konwoju i stworzenie filmu z gatunku science fiction.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones