PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110751}
6,5 147 180
ocen
6,5 10 1 147180
5,8 26
ocen krytyków
King Kong
powrót do forum filmu King Kong

9.5/10

ocenił(a) film na 9

9.5/10 naciągam do 10... zdecydowanie jedna z moich ulubionych pozycji... świetny film... nie wiem w ogóle do czego tu można się przyczepiać... film wygląda pięknie... fabularnie również super... Może i daję o 1 stopień za dużo ale mnie pochłonął bez reszty...

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Według mnie jest nawet lepszy niż oryginał, bo potrafił rozbudować wątek Ann Darow z bestią, co prowadziło do naprwdę wzruszających scen

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Wyciskacz łez.Tak to oceniam :D

ocenił(a) film na 7
Maggonagal

Oczywiście nie oznacza to,że jest zły.Przyjemny film przygodowy.Z reguły lubię takie filmy w,których człowiek się wzrusza.W tym jednak przypadku elementy wzruszenia mnie nie powaliły,nie uroniłam ani jednej łzy.Może to dlatego,że za dużo tam akcji -,- .Dinozaury... dodane nie potrzebnie,w oryginale tak nie było.Jeszcze jeden minus za czas :/ .3,3 godziny to przesada.Niektóre sceny były nie potrzebne ;) .Pomimo tych nieporozumień daję ocenę 7 ,przede wszystkim za grę aktorską (i za samą obecność na planie ;D )Adriana Brodego.Sama oglądałam film z 3 razy i za każdym razem mi się tak samo podoba.Może czasem potrzebne nam mniej ambitne kino...

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Masz rację. Jeden z najlepszych filmów jaki widziałam. Świetnie go nakręcili!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones