PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 109 031
ocen
6,7 10 1 109031
6,4 40
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

Postać którą Marvel wyciąga jak z kapelusza. Sama Brie Larson rozpoczyna kamapnię nienawiści wobec "białych mężczyzn" i posługuje się graną przez siebie superbohaterką by uczynić z niej jakieś narzędzie propagandy. Ponieważ nie mogę słuchać tego seksitowskiego bełkotu zbojkotuje film.Może kiedyś w tv obejrzę. Avengers Endgame zrozumiem bez pani kapitan. Fakt zablokowania opcji sondażowych na Rotten Tomatos przesądza sprawę.
Jakoś Wonder Women miała silną kobiecą postać którą się dało polubić tak na srebrnym ekranie jak i poza nim. Alita też jest świetna. A tu nadrabia się jakąś indoktrynacją.Słabe to jest.

ocenił(a) film na 8
yuflov

Nie powiedziałbym, ze ma większą moc niż Thor. Przypomian co Thor zrobił w Infinity War, jak wpadł na bitwę do Wakandy i rozwalił armię Thanosa i tymi wszystkimi statkami.

uebzon

Muszę przyznać, że Endgame trochę zweryfikował potęgę siły Kapitan Marvel, pomijając ten oczywisty fakt, że przy potyczkach z Tanosem wszyscy okazywali się nad podziw słabi, aczkolwiek nie ma się co dziwić, gdyż tak to Stevens raz rzuciłby tarczą, Thor poprawił młotem i byłoby po Tanosku ;) i film nie musiałby trwać 3 godziny, a najwyżej 15 minut ;)
Niemniej jednak najsilniejsza okazała się, nie kto inny, jak Wanda! tataaaan :D która widać ma zdecydowanie największą moc z nich wszystkich ;P ...i poza tym jest najseksowniejsza <3 :)))

ocenił(a) film na 8
yuflov

Thanos gołymi rękami rozwalił Hulka. To nie byle słabiak.

uebzon

ech, chciałem trochę pożartować, ale widzę, że dość poważnie podchodzisz do sprawy :)
To wszystko prawda, co napisałeś i przyznam, że ta jedna rzecz trochę mnie denerwowała, aczkolwiek była zrozumiała, że Tanos pewnie będzie sobie w miarę radził z kolejnymi Avengersami i że przy nim wszystkie ich moce będą blednąć. Młot Thora nie zrobi mu krzywdy, Kapital Marvel już nie będzie taka mocna, wspomnianego Hulka obije, Kapitan Rogers będzie sobie rzucał tarczą bez wyrządzenia żadnej szkody itd. itd.
Tanosowi dali trochę zbyt wielką siłę, jak na to, że była to jego czysta siła fizyczna nie poparta jakimiś mocami.
Dlatego ponownie wspomnę o Wandzie, która jako naprawdę jedyna miała dość mocy, aby postawić Tanosa pod ścianą, tak że ten musiał się ratować poświęcając własne wojsko. Zresztą, któryś z twórców w jakimś wywiadzie przyznał, że Wanda jest najpotężniejsza i ja się z tym zgadzam :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
yuflov

Ja to lubie Natashe Romanoff, bo jako jedyna w Avengers nie potrzebowala ekwipunku:D

bother222

film dno dna

ocenił(a) film na 6
bother222

Ale wiesz, że słowa Brie Larson są całkowicie wyjęte z kontekstu

ocenił(a) film na 9
bother222

Dobrze, ze nie byla czarna. Dopiero bys sie rozpisal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones