PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 321 822
oceny
8,3 10 1 321822
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Po raz kolejny przeglądam oceny "krytyków" i po prostu nie rozumiem jak takim filmom można dać ocenę 3.
Świat się zmienia, krytycy są wyszukani chyba w śmietnisku zalewu nowoczesnego gówna, ich krytyka to jakaś kpina. Żenada.

slavekkrak

1/10! film dla ukrytych masochistow. ogladac go to jak wachac odchody przez 2 godziny.

ocenił(a) film na 5
slavekkrak

przecież to jest gówniany film. Wkurzający gościu co sie chichra ciągle i nic więcej. Nie wiem czym sie tu zachwycać

slavekkrak

A ja wysokich. Czy ktoś mi wytłumaczy skąd ten zachwyt tym filmem? Nie widzę tutaj nic twórczego... Ani jakieś puenty, nic szczególnego 6,5/10.

Czym wy się zachwycacie? Mam wrażenie, że film stał się popularny i masy jak te baranki dają same wysokie noty, bo tak działa owczy pęd. A sami nie potrafiliby powiedzieć czym sobie ten film zasłużył tak wysoką notą?!

slavekkrak

I po co narzucasz komuś swój światopogląd? Po co zaprzeczasz czyjejś subiektywnej ocenie i tożsamym odczuciom? Czujesz się lepszy przez to?
Ja nie rozumiem jak temu filmowi można dać oceny 9-10/10. Autentycznie. I jeśli miałbym się zabawić w Ciebie i odbić piłeczkę to napisałbym, że jeżeli omawiany film jest arcydziełem to świat chyba sam popadł w szaleństwo niczym główny bohater "Jokera"...

slavekkrak

A czym się tak podniecasz chłopaku? Podnieta jakby ten głupi filmik był jakąś Odyseją kosmiczną a nie podrzędnym tytułem do zapełniania byle czym ramówki.

ocenił(a) film na 6
slavekkrak

Ocena 3 to może faktycznie lekka przesada i trochę nieobiektywna ocena, ale noty powyżej 7 dla tego filmu są dla mnie równie niezrozumiałe.

ocenił(a) film na 8
slavekkrak

Przepis na krytyka
1. Przez miesiąc oglądasz kanały na yt różnych krytyków i wynotowujesz najczęściej powtarzające się frazy/mądre zdania.
W ten sposób stworzyłeś szablon pod przyszłe, oceniany przez ciebie produkcję.
2. Zakładasz własny kanał na yt i nazywając siebie krytykiem, oceniasz filmy wybierając odpowiednie frazy/mądre zdania zależnie od tego czy film ci się podobał czy nie.
3. Nie ma znaczenia twoja wiedza i umiejętności oceny przesłania, narracji, środków artystycznych muzyki prowadzenia kamery, kadrów itd.
z punktu widzenia przeciętnego pochłaniacza popcornu i kubka coli, wykorzystane frazy/mądre zdania skutecznie zatuszują twoje braki.

ocenił(a) film na 10
slavekkrak

nie oczekuj od lemingow niczego innego poza glebokim dysonansem po takim filmie. polowa z nich klasycznie poszla ogladac spodziewajac sie kolejnego arcydziela dla retardow o superbohaterach. pomysl sobie jak gleboki musial byc ich bol doopy w trakcie seansu kiedy sie okazalo, ze to bedzie dramat psychologiczny i bez batmana :D ale to tylko lemingi. nie przejmuj sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones