PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741135}

John Wick 2

John Wick: Chapter 2
6,8 110 786
ocen
6,8 10 1 110786
6,9 26
ocen krytyków
John Wick 2
powrót do forum filmu John Wick 2

Film dobry..ale bez przesady, jak dla mnie trochę przekombinowany. Za dużo bezsensownej strzelaniny, cały czas akcja ale praktycznie to nie dzieje się nic..ciągle to samo.. Jak przyśniesz w kinie na 20 minut to i tak wracasz w środek lub koniec strzelaniny. Pierwsza część zdecydowanie lepsza.

ocenił(a) film na 7
psychokoka

Też uważam że mogło by być mniej tej strzelaniny, lecz myślę iż celowo ustawili taką stylistykę. Chyba chcą stworzyć pewnego rodzaju markę. Takiego świeżego Johna Woo.

ocenił(a) film na 5
psychokoka

Gdyby to była gra komputerowa, typowa strzelanka to super. Wiadomo fabuła w takich sytuacjach nie jest specjalnie potrzebna. Ważne żeby rozwalić jak największa ilość przeciwników, a po co i dlaczego nie ma zasadniczo jakiegokolwiek znaczenia. Do tych kilku słów można streścić całą produkcję. Dużym plusem jest jako taki realizm scen walki. Nie ma tu więc bohatera którego się kule nie imają, tyko kolesia, który nie tylko daje łupnia ale i czasami przy tym obrywa. Pewną przewagę zapewniają mu gadżety ala bond. Ogólnie zobaczyć można, jak ktoś lubi takie klimaty, ale jak dla mnie, szału nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones