PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169166}

Ishq

7,8 433
oceny
7,8 10 1 433
Ishq
powrót do forum filmu Ishq

Mistrzowstwo :)

ocenił(a) film na 8

To się nazywa masala!! W tym filmie jest wszystko: od musicalu, przez komedię, horror, film sensacyjny, dramat społeczny, film familijny do melodramatu. Genialna muzyka, genialni aktorzy. Polecam!!

ocenił(a) film na 9
Bhuvan

Podpisuje się obiema rękami a nawet nogami :P Takiego miksu i chaosu dawno nie widziałam, a jednocześnie film od razu pokochałam (zresztą z taką obsadą nie da się nie być nim urzeczonym). A swoją drogą ten horror (hehe SPOILER: Egzorcysta - Reaktywacja :P) w wykonaniu Aamira położył mnie na obie łopatki :P Tak jak i wieeele innych scen :P

ocenił(a) film na 7
Achajka

Horror w wykonaniu Aamira wypada blado przy scenie z małpą :D
Świetny film, polecam wszystkim, nie można się na nim nudzić :)

ocenił(a) film na 10
Bhuvan

Tak. Horror w wykonaniu Aamira był obalający. Podobała mi się też scena, jak Ajay snuł się jak lunatyk po tej belce (to było takie romantyczne), by w końcu skończyć w wannie jakiejś cioteczki. Ha! Ha! Dobre. Film jest świetny. Wart obejrzenia. Dobrze to ująłeś. Jest w nim wszystko. Zgadzam się z Twoją opinią.

ocenił(a) film na 8
Bhuvan

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią.
Film jest naprawdę niesamowity - i mimo że na początku byłam nieprzekonana, później zszokowana, pod koniec filmu wszystkie te uczucia zastąpił absolutny zachwyt.

Taka masala to prawdziwe arcydzieło. Stworzenie tak urzekającego chaosu to niedoścignione mistrzostwo.

ocenił(a) film na 6
vonGrunewald

Ja bym tego filmu arcydziełem nie nazwała. Fakt faktem jest w nim wszystko i dobrze się go ogląda, wywołuje on emocje, jednak nie jest to szczyt bollywoodzkich możliwości :)
Na plus gra aktorska i czwórka głównych bohaterów. Fabuła wciągająca, no chce się wiedzieć co będzie dalej. Jednak muzyka według mnie średnia, nie porywająca. Ponadto kompletnie nierealna sytuacja jeśli chodzi o ojców. Po czymś takim nie sądzę, żeby dało się tak łatwo wybaczyć. Poza tym w moim tłumaczeniu było, że "popełniliśmy błędy", a to nie były błędy tylko podłość, zbrodnia.
Jeśli chodzi o wybaczenie "w miłości" też naciągane, ale tu się mniej czepnę niż w powyższym przypadku, to w końcu bolly ;)

6/10

ocenił(a) film na 9
anjali__

Film świetny i pełny humoru warto go obejrzeć, a ciary po plecach mi przechodziły gdy Aamir tańczył i ruszał biodrami :)) rewelacja :)
9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones