PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 872
oceny
7,5 10 1 358872
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

ekipa GSE jest najlepsza jaka może być chętnie, sam bym do nich dołączył.POZDRO GSE!!!

ocenił(a) film na 1
gogi58

Oto co filmy robią z mózgów... Nie ma i nigdy nie było takiej ekipy jak GSE.

ocenił(a) film na 7
Millwall

w Twoim nicku za to w ogóle nie ma nawiązania do tego filmu:)

ocenił(a) film na 1
raf_filmweb

Oczywiście, że nie ma. Skąd taki pomysł?

ocenił(a) film na 7
Millwall

Skąd taki pomysł? Nie wiem czy teraz udajesz czy naprawdę nie wiesz o co chodzi. Przecież głównym motywem filmu były starcia tej elity GSE właśnie z kibolami Millwall. Chyba że zapomniałeś. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
raf_filmweb

Pytam, skąd pomysł, że kibicuję Millwall, bo zjarałem się GSH a nie np od 1990, bo... bo tak, serce nie sługa?

ocenił(a) film na 7
raf_filmweb

Millwall założono w 1885 r. i uważasz, że kolega "Millwall" ma nick taki jaki ma tylko dlatego, że w filmie mieli dobrych chuliganów :D:D:D chociaż w realu też mają :D:D:D

gogi58

Takie marzenia to tylko na planie filmu bo po 1 tak jak wyżej wspomniano nie ma czegoś takiego jak GSE ekipą West Ham był ICF na tej podstawie stworzono film tylko zmieniono nazwę ekipy. Po 2 do takich ekip nie przyjmują każdego kto powie " Hej chce do Was dołączyć".

ocenił(a) film na 5
gogi58

Szkoda że nie chciałbyś dołączyć do szkoły może tam nauczyli by cię co to fikcja, po obejrzeniu "władcy pierścienia" pewnie chciałeś dołączyć do ekipy Aragorna co? Co do gse to tak jak przedmówcy napisali to czysta fantasmagoria twórcy co nie zmienia faktu że owa ulica istnieje naprawdę, jako wierny fan młotów jestem zawziętym przeciwnikiem tego filmu.

ocenił(a) film na 7
DurangO

Też chciałbym dołączyć do Drużyny Pierścienia :))

ocenił(a) film na 7
chudyWKS

ja też:) hehe

ocenił(a) film na 9
raf_filmweb

Przecież to ekipa buraków, fajny film i szef jest super ale ich priorytety są beznadziejne. Osiłki bez mózgów .

nitkaa

czy ja wiem, uratowali śródziemie w końcu

ocenił(a) film na 8
nitkaa

co masz do ich priorytetow? Przeciez to wlasnie bohaterowie srodziemia

ocenił(a) film na 8
MeMarie

a gdzie można sie zapisać to ekipy pierścienia? jest gdzieś nabór może w okolicach Katowic??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones