PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234449}
7,6 1,1 tys. ocen
7,6 10 1 1145
Have Dreams, Will Travel
powrót do forum filmu Have Dreams, Will Travel

WSPANIAŁY FILM!!!

ocenił(a) film na 10

Właśnie skończyłem oglądać Have Dreams, Will Travel i powiem jedno: FILM JEST ZNAKOMITY!!!
Na początku wydawał się nudny (tak samo jak "Most do Terabithii"), ot taki filmik o dwójce dzieciaków, które nie mają co robić i uciekają z domu.
Takie myślenie z mojej strony było ogromną pomyłką i zostało brutalnie zweryfikowane podczas seansu. To film piękny i głęboki. Podobnie jak w "Moście..." druga połowa filmu jest zaskakująca i poruszająca.
Po raz kolejny jestem zdania, że bez AnnySophii ten film byłby co najwyżej niezły. To jak AnnaSophia wcieliła się w swoją rolę i jak dobrze ją odegrała, sprawiło, że film naprawdę porusza i zapada w pamięć. WIELKIE BRAWA!!! Myślę, że tej roli nie można było zaproponować innej aktorce.
Oczywiście słowa uznania należy skierować także pod adresem Caydena Boyda.
Chłopak także ma duży talent i myślę, że będzie kiedyś znanym aktorem. Bardzo dobrze zagrał.

To co uderza widza od samego początku to gra AnnySophii, która zdaje się zrywa, bądź już zerwała ze stereotypem małej grzecznej dziewczynki z filmu "Dzięki tobie Winn-Dixie" czy rozmarzonej nastolatki z "Mostu do Terabithii".
W Have Dreams, Will Travel jej rola jest dużo dojrzalsza i zdecydowanie bardziej dramatyczna. Zastanawiałem się jak sobie z nią poradzi, jednak teraz jestem pewny, że należy ona do ścisłego grona najbardziej utalentowanych młodych aktorów. Z rolą Cassie poradziła sobie bowiem WYBORNIE!
Film naprawdę godny polecenia ze względu na fantastyczne kreacje młodych aktorów i dramatyzm. U mnie 10/10!
Jeszcze ostrzeżenie: film raczej nie jest przeznaczony dla najmłodszych widzów. Tutaj aktorstwo, historia i ogólne wykonanie idzie o poprzeczkę wyżej, więc według mnie film dla ludzi od lat 13.

ocenił(a) film na 9
Mr_Mangas

Jeśli można wiedzieć to gdzie widziałeś/skąd masz film?

ocenił(a) film na 10
differ

Tu masz adres:

http://k2-filmes.blogspot.com/2007/11/em-busca-da-felicidade...

lub

http://www.flyupload.com/get?fid=3913240


Polecam ten pierwszy. Żeby obejść chore limity przydzielone na nasz kraj zainstaluj "megaupload toolbar". Spokojnie, to nie wirus tylko sposób zarobku dla serwisu a dla Ciebie możliwość pobrania danych.

Film nie posiada polskich napisów, co chyba zrozumiałe. Przygotuj się mentalnie na "nieco inną" AnnęSophię :D.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Mr_Mangas

Myślę, że nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć, szczególnie po tym jak widziałem Krainę traw z Jodelle Ferland.

ocenił(a) film na 8
Mr_Mangas

Powiedz mi jak dokładniej ściągnąć ten film :) Skąd go pobrałeś?
Odpowiedz mi, najlepiej na gg: 222797 Proszę :D
Oglądałem wszystkie filmy z AnnąSophią i ten też bym chciał obejrzeć jak najszybciej :D

ocenił(a) film na 10
Mr_Mangas

jesli mozna iedziec w jakiej wersji jezykowej jest film podany w linkach powyzej? sciaglem jedyna kopie z emula i okazal sie w wersji o ile dpbrze pamietam francuskiej, jesli jest po angielsku to sie skusze :D

ocenił(a) film na 9
83nd1n6_Un17

Jesli już to pewnie masz ten film w wersji z jęzkiem brazylijskim, bo jak dotąd chyba tylko tam został wydany.

Jeśli obraz w filmie jest nieco rozmazany, a wielkość pliku to 734 976 000, masz tą samą wersję. Znaczy też, że możesz oglądać film z oryginalnym głosem, ale musisz mieć program, który umożliwia zmianę ścieżki dźwiękowej. W pliku są 2 - jedna angielska, a druga (chyba) brazylijska.

Jesli używasz SubEdit-Player, to aby zmienić ścieżkę wejdź w menu
> Film >> Język (strumień audio) >
i wybierz inną. Jeśli jest tylko jedna, znaczy że masz inną wersję, więc ściągnij tą co jest tutaj podana.

ocenił(a) film na 8
differ

Ja właśnie mam tą wersję filmu z dwiema ścieżkami audio, tylko nie umiem włączyć tej oryginalnej w SubEdicie :/ cały czas jest ten brazylijski :/

ocenił(a) film na 10
differ

pierwszy link nie dziala. 2 link ulegl przedawnieniu. wersja z emula posiada tylko 1 sciezke pomimo iz jest to niby ta sama wersja. w kazydm razie obraz lekko zamazany i zajmuje tyle samo co napisales

ocenił(a) film na 9
83nd1n6_Un17

Proponuję w google wpisać: "Em Busca da Felicidade - Have Dreams, Will Travel"

ocenił(a) film na 8
83nd1n6_Un17

Ta wersja ma na pewno dwie ścieżki audio, sprawdź programem AVIcodec, a jeśli chcesz odtwarzać tą oryginalną to nie wiem w jakim programie, mi jedynie udało się to na stacjonarnym odtwarzaczu DVD ;)

a film ściągnąłem z forum http://www.therebels.com.br/

ocenił(a) film na 9
Mr_Mangas

ten pierwszy link mi nie działa :( :( może masz inną stronke, ja szukałam na peb.pl i na ultrawarez.pl i też nie ma tego filmu. A zapowiada sie bardzo ciekawie

ocenił(a) film na 10
Mr_Mangas

poradziłem juz sobie z problemem sciezki dzwiekowej. sub edit i tak nie dał rady wiec odpalilem film z windows media player classic. a co do filmu to w 100% zgodze sie z autorem tematu. lecz z mojego punktu widzenia anna z pozaku nie wczula sie w cassie, dopiero po jakims czasie widac iz sie oswoila z swoja rolą. i nie da sie ukryc iz zrobila to znakomicie. film naprawde znakomity i wzruszający. POLECAM

ocenił(a) film na 8
Mr_Mangas

Obejrzałem i jest... no wzruszajacy...
Jutro jeszcze raz go obejrzę z polskimi napisami, naprawdę 10/10 maksymalna ocena, AnnaSophia bardzo dobrze zagrała rolę Cassie. Po prostu nie mam słów.

ocenił(a) film na 10
kzabost

A masz polskie napisy?

ocenił(a) film na 10
Mr_Mangas

ok, mam. Jeśli znajdę jakieś błędy to poprawię.

ocenił(a) film na 8
Mr_Mangas

Polskie napisy macie tutaj: http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Have+Dreams%2C+Will+Travel&tp=Have+Dream s%2C+Will+Travel&k=

kzabost

piekny film, ale jakos bardziej sie wzruszylem na "moscie do terabithi", Anna swietnie gra, ten chlopak tez, szkoda ze mam taka marna jakosc bo na pewno film zrobilby na mnie wieksze wrazenie, ale nie moglem wytrzymac, jak bedzie w kinach to na pewno pojde POLECAM tytul mowi sam za siebie

ocenił(a) film na 9
Mr_Mangas

jest już ta torrentach www.torrenty.org tylko nie wiem jak z jakość http://torrenty.org/torcache/200136_1.html#k

Patriota

Chciałem tylko podkreślić, że ten film jest świetny.
Link do filmu: http://www.mail2you.pl/viewtopic.php?p=45424

ocenił(a) film na 9
pawelb84

Zgadzam się naprawde dobry film ale według mnie zasluguje na 8-9/10 ale na pewno nie na 10 bo pare malutkich "-" jednak bylo. AnnaSophia Robb jak zawsze wyglądała słodko, jednak według mnie troszke słabo zagrała sceny snu z dnia wypadku. Oczywiście nie licząc tego zagrała bardzo dobrze, jednakże w tym filmie troszkę była w cieniu Caydena Boyda

ocenił(a) film na 10
Mr_Mangas

Tak tak racja bardzo dobry film super gra obojga głównych aktorór daje 10/10. I pamiętajcie "Wszystko jest częścią planu"

ocenił(a) film na 10
Mr_Mangas

Ostatnio zauważyłem że na necie jest tylko jedna wersja napisów do tego filmu, ale jest bardzo słaba więc sam zrobiłem wrzuciłem na dzisiaj wieczorem na napiprojekt jakby ktoś szukał:)

ocenił(a) film na 9
morwacg

Ja znalazlem napisy tylko Angielskie wiec rowniez napisalem wlasne i wrzucilem na napiprojekt jakies 3-4 miesiace temu. Jesli macie napisy "made by kot" to macie moje :P

Przepraszam za wszelkie bledy oraz niezgodnosci w tlumaczniu.

ocenił(a) film na 9
Mr_Mangas

W 100% zgadzam sie z zalozycielem tematu !! Jestem identycznie tego samego zdania. AnnaSophia Robb to z pewnoscia utalentowana aktorka ktora w przyszlosci pewnie zagra w niejednym Rewelacyjnym filmie.

Jak juz poprzednik zaznaczyl film nie jest kierowany dla mlodych widzow.
Wywoluje naprawde potezne uczucia z glebi serca i daje do myslenia. Osobiscie mam 19lat i mam dosc twarda i mocna osobowosc mimo tego podczas ogladania sceny gdzie Cassie stoi w oknie wierzowca lub kiedy zegna sie w zakladzie psychiatrycznym film wydusil ze mnie lzy. Jak narazie tylko 4 filmy tego dokonaly w nich miescie sie wlasnie HAVE DREAMS WILL TRAVEL.

Arcydzielo jak dla mnie!! Polecam