PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 766
ocen
6,8 10 1 149766
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Smutno mi się zrobiło :( Akurat kilka godzin temu wróciłem z "rogue one"...

użytkownik usunięty
klik125

nie wierzę w to :(

klik125

Jeśli nie nagrali z nią wszystkich scen, to raczej na VIII część nie ma co liczyć w 2017. Wróci najpewniej jako CGI tak jak Paul Walker w ostatniej części F&F.

użytkownik usunięty
kamil3092

ep. VIII jest dopiero w grudniu 2017 roku ale ponoć miały być z nią dokrętki :( bożesz mam nadzieję że nie

Też mam nadzieje, że do 2017 się wyrobią. Będzie ciężko, zmiany w scenariuszu będą musieli wprowadzić mimo wszystko. Chyba że w tej części postanowili uśmiercić jej postać. W ciągu najbliższych dni na pewno się wszystkiego dowiemy.

użytkownik usunięty
kamil3092

no będzie ciężko... już scenariusz zmieniali... a ponoć ostatnio miała być na dokrętkach a tu takie coś...


właśnie o uśmierceniu coś mówili ale jak nie będą chcieli dojdzie CGI więc znowu robota :(

czyli ep. VIII pewno grudzień 2018 :(

Też przewiduję, że przerobią scenariusz i zrobią dokrętki w których uśmiercą jej postać. Nie było by to takie głupie, skoro w poprzedniej części zginął Han Solo, mogło by to pójść na korzyść tragizmu Kylo Rena.

użytkownik usunięty
szmyrgiel

zapewne tak zrobią a to równa się z zmianą daty premiery... no cóż :( trudno odeszła ważna aktorka :(

Rogue One też miał poważne, kosztowne dokrętki, ale premiera się nie zmieniła. Do epizodu VIII jest jeszcze cały rok, a nad produkcją czuwa Disney, czyli największy gigant.

Warto też zaznaczyć, że Leia była ważna tak naprawdę tylko w Starej Trylogii. W Force Awakens odgrywała symboliczną, ale niezbyt dużą rolę. Nie mogę zagwarantować, ale jestem niemal pewien że młodsi widzowie, którzy nie oglądali wcześniej Star Wars nie przywiązywali do niej szczególnej uwagi. Najnowsza Trylogia skupia się przede wszystkim na nowym pokoleniu bohaterów. Jeżeli zmarła by Daisy Ridley, wtedy były by ogromne problemy - jeszcze poważniejsze dokrętki. zmiany scenariuszowe i plany na epizod VIII. W najnowszej części ważny będzie pewnie Luke Skywalker (patrząc na skończenie ep . VII), ale wątpię aby Leia dostała większą rolę niż wcześniej.

użytkownik usunięty
szmyrgiel

zobaczymy :( nie mniej na pewno data ep. VIII jest w tej chwili robocza... zobaczymy co zrobi disney

ocenił(a) film na 6
kamil3092

Ponoć przez większą część filmu Leia ma być w śpiączce, więc może jakoś z tego wybrną

mistrz_sheldon

Możesz podać jakiś link do źródła? Z chęcią poczytam.

użytkownik usunięty
kamil3092

ja tam gdzieś czytałem

spoiler! że ma zginąć :( ale kto ich tam wie :(

ocenił(a) film na 6
kamil3092

http://www.star-wars.pl/News/20873,Kolejne_zdjecie_z_planu.html
http://www.star-wars.pl/News/20717,Fabula_i_tytul_EVIII.html

kamil3092

Akurat zdążyli nagrać z nią wszystkie sceny na szczęście.

MasterJakub0098

Z Wikipedii z artyķułu Gwiezdne Wojny:Ostatni Jedi

ocenił(a) film na 7
klik125

To samo mialem wczoraj.Ostatnia scena-Leia i sobie mysle co bedzie w 8 części.. :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones