PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700241}

Gru, Dru i Minionki

Despicable Me 3
6,5 51 843
oceny
6,5 10 1 51843
5,2 5
ocen krytyków
Gru, Dru i Minionki
powrót do forum filmu Gru, Dru i Minionki

Genialny film dla małych i dla tych całkiem dużych! Masa przezabawnych odniesień do popkultury lat 80-tych:) Film nie jest zupełnie głupiutki jak większość kreskówek tego typu, dzieciaki mogą się z niego całkiem sporo nauczyć, a wszystko podane w lekkiej i przystępnej formie. No i koza w roli jednorożca rozwala na łopatki.
Niestety, dubbing rozczarowuje...

ocenił(a) film na 5
castanea

Niestety głównie dubbing Dru zawodzi,już w zwiastunach ludziom nie odpowiadał ten głos.

Fahrenheit4518

Akurat pierwszy glos, jaki był w 2 zwiastunei był ok, bo taki sam jak GRU.

ocenił(a) film na 10
LordVader345

A dla mnie dubbing super, wlasnie zwlaszcza Bratt i Dru. Zreszta widac jak ludzie reaguja. Smiechumasa. Moze dlttego ze nie ogladalem zadnych zwiastunow. Adzieciaczki uchachane

ocenił(a) film na 6
Fahrenheit4518

MIałem to samo ten głos DRU mnie niesamowicie drażnił - najsłabsza cześć Minionków

ocenił(a) film na 9
castanea

Może tak oznaczyć temat, że jest spojlerem? Nie wszyscy chcą dowiadywać się elementów fabuły z forum...

ocenił(a) film na 1
castanea

Niestety ...porażką jest ten film... Dru to lipna imitacja Gru ...takim bez jajecznym bohaterem jest że nie wiadomo po co go twórcy stworzyli. Dr.Nikczemniuk jest tu jak Han Solo w Imperium Kontratakuje ...może i ma rację bo w takim filmie wstyd się pokazać.Nawet Żółtki są bardzo słabą stroną tego filmu.Zeby Minionki zapomniały o swoim pobratyńcy pozostawionym w więzieniu... a jedyne co mi się spodobało to jazda pojazdem na kolczastych kołach i ucieczka Żółtych z więzienia ...a jak tam trafiły...oj i te wkurzające piosenki...a zły bohater nie nma żadnej klasy jak sam Vektor czy Macho czy Scarllet...moja ocena ...wybaczcie ale tylko 2

ocenił(a) film na 8
castanea

Znowu mam wrażenie, że dorośli więcej się uśmiali na filmie niż dzieci :D Dubbing faktycznie kiepski ale reszta była naprawdę okay jak dla mnie :)

ocenił(a) film na 7
castanea

Według mnie to film nieszczególnie dla dzieci. Treść i słowa np. 'szmaciarz' itp.. to, że matka mówi synowi, że jest porażka itd.. zabawny film ale dla dorosłych. ;)
Powinni dostosować treść. :/ ciekawe czy przed tłumaczeniem było 'motherfu*ker'?

castanea

Byłem w zeszłą sobotę razem ze znajomymi na tym filmie i się mega uśmialiśmy :P "duże dzieci", a ile radochy mieliśmy :P miniony wymiataja :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones