PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644005}

Gra tajemnic

The Imitation Game
7,4 188 492
oceny
7,4 10 1 188492
5,7 40
ocen krytyków
Gra tajemnic
powrót do forum filmu Gra tajemnic

Jeszcze w samym filmie nie raziły aż tak bardzo pro homoseksualne "wycieczki" twórcy tegoż dzieła kinematografi. Najbardziej zdenerwowały mnie napisy na końcu filmu. To dopiero doprowadziło mnie do szewskiej pasji i spowodowało, że cały ten fim odebrałem jako propagandę homoseksualną. Okazało się bowiem, że film miał być tylko przygrywką do owych napisów tworzącą emocjonalne podwaliny pod wymuszenie zrozumienia i wspólczucia dla ludzi tej orientacji. ŻENADA DO KWADRATU.

zombi248

Gdyby nie był gejem, to nie byłoby komputerów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Sinerel

mój komentarz zablokowany :D

ocenił(a) film na 8
zombi248

Tu nie chodziło ani o homoseksualizm, ani o samo rozszyfrowanie enigmy. Tu chodziło o postawę społeczeństwa, które jest w stanie zniszczyć jednostkę za byle co, nie bacząc na jej osiągnięcia.

ocenił(a) film na 5
sztiwen07

dzięki, tak na to nie spojrzałam :)

sztiwen07

Daleko mi do podpisania sie pod słowami autora tego tematu, niemniej ten wątek w biografii Turniga ( dlaczego popełnił samobójstwo i jak wyglądała "nagonka " na niego) prawie w ogóle nie jest poruszony w filmie, nie jest ukazany kontekst społeczny, obyczajowość Wielkiej Brytanii. Ot, był genialny matematyk, ktory z racji tego, że był gejem popełnił samobójstwo- tyle wyniesie z tego filmu ktoś kto nie zna historii Turinga

ocenił(a) film na 8
zombi248

zombi248 A nie raziło Cię, że taki geniusz stracił życie przez jakichś kretynów, którzy myśleli, że są cudotwórcami i go wyleczą?
Gej, Afroamerykanin, lesbijka to też ludzie i mają prawo do życia, szczęścia i miłości.

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

Dzięki za ten głos rozsądku (który czytam po ponad roku).

ocenił(a) film na 8
ex_machina_durejko

Proszę bardzo :)

użytkownik usunięty
zombi248

Zgadzam się z tobą @zombi248 w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones