PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832451}

Furie

The Furies
4,5 1 019
ocen
4,5 10 1 1019
Furie
powrót do forum filmu Furie

Dawno się tak dobrze nie bawiłem w kinie na horrorze.Muzyka w tym filmie
ogromne wrażenie a kompozytor dużo się wzórowal na ścieżce dźwiękowej z DIUNY.

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Ja rozumiem, że można się dobrze bawić na niskobudżetowym horrorze klasy B, ale 10/10 to chyba lekka przesada. Mam nadzieję, że nie jesteś tego typu użytkownikiem, który daje tylko dychę - jak się podoba, a jak nie podoba, to 1.

ocenił(a) film na 10
Rafii96

Daje dyche horrorom które WGNIOTLY mnie w kinowy fotel klimatem muza i ciekawymi scenami.Uwazam ze super zabiegiem było zapożyczenie ścieżki dźwiękowej z DIUNY Lyncha. Świetnie motyw muzyczny pasował do stepowego suchego klimatu jaki jest w filmie.Podobal mi się tez w filmie ukłon do OBROŻY z hauerem gdzie mieliśmy eksplodujace głowy jeśli przekroczyło się strefę. Koleś z sierpem genialnie zrobiony i ewidetny ukłon w stronę T.M.P.Mechaniczna. ten film to ewidetny ukłon do kina z lat 80tych muza psychopaci motyw z OBROŻY. .. Lubie takie smaczki

ocenił(a) film na 10
Rafii96

JEŚLI TY TO TY to kojazy cie z yt z GALERIA HORRORU. Lubie Cię słuchać i kilka razy film który polecales potem obejzalem. Tez jestem fanem horrorów co widać na moim profilu i nie ma co się wkurzać. Mi się b.podobaja FURIE tobie nie a mi się nie podoba POLOWANIE a tobie tak. Lubisz tez CICHE MIEJSCE a mi się kie podoba. Nie ma tak ze każdemu podobają się tak samo te same filmy i to chyba dobrze bo wtedy sens filmwebu przestałby istnieć. Robisz na yt kawał dobrej roboty i szkoda ze wspólnie nie nagramy czegos

ocenił(a) film na 10
Rafii96

Tak trudno nie być zwykłym dzbanem i normalnie odpisać? ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones