PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675370}
4,6 309
ocen
4,6 10 1 309
Fred: Obóz obciachu
powrót do forum filmu Fred: Obóz obciachu

Obóz I-Wanna-Pee-Pee?! NO LUDZIE!!!

ManiakowyPingwin

Stawiaj jedynkę bez zastanowienia zrobisz wszystkim przysługę.

crazy_race

Chodziło mi o to, że twórcy Fredowych gówien uciekają się do ohydnych rozwiązań np. obóz I-Wanna-Pee-Pee.

ManiakowyPingwin

Wiem, ale i między innymi dlatego jedynka jest w pełni zasłużona.

ocenił(a) film na 2
ManiakowyPingwin

dzieciak głos miał tragiczny ...............

ManiakowyPingwin

Cały ten "film" to jest jedno wielkie WTF :/ Obóz nazwany "A-JA-CHCE-SIKU" to dopiero początek. Głos tego dzieciaka to jakaś masakra :/ Bzdurne piosenki, beznadziejne dialogi, główny bohater wyglądający i zachowujący się jak totalny debil :/ Sięgnąłem po ten film bo lubię Johna Cenę i zobaczyłem ten tytuł w jego filmografii (chociaż jego samego było tam może 2 minuty). Zmusiłem się do oglądnięcia tego czegoś w całości bo z zasady jak już zacznę jakiś film oglądać to oglądam do końca. Z całą stanowczością mogę stwierdzić, że jest to jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Kręcenie takiego czegoś powinno być zabronione, a już kompletnie nie rozumiem dlaczego Cena i przede wszystkim Tom Arnold zgodzili się na udział w tym "dziele". Chyba w pełni zasłużone 1.

ps: kroko-misio-łoś? no dajcie spokój :/

ocenił(a) film na 7
newborn82

A czego wyście się babolki spodziewali po filmie dla dzieci? XDDD Poważnie, istnieją gorsze produkcje dla bachorów. Ja daję pełną siódemkę z uśmiechem na twarzy, bo film taki właśni jest - głupkowaty, dziecinny, i ma swój autystyczny klimacik; za niego należy go kochać.
Do takich filmów nie podchodzi się na poważnie do jasnej cholery, geez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones