PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746043}

Dziewczyna z pociągu

The Girl on the Train
6,3 130 540
ocen
6,3 10 1 130540
4,2 16
ocen krytyków
Dziewczyna z pociągu
powrót do forum filmu Dziewczyna z pociągu

przekręcaniu na dobitkę korkociągu, przez Annę? Kicz, panie, kicz!

jocisko

Cinema City Punkt 44?

ocenił(a) film na 3
CopperPeaker

Akurat nie, małe kino powiatowe, w którym jesz chipsy a potem na wsi słyszysz, czy zielona cebula smakowała... Przyzna, szczerze, że chciałam zachować powagę, ale znużenie i reakcja innych sprawiła, że też śmiechłam z tej jakże uroczej sceny. Podobnie z "chciałem mieć was wszystkie pod ręką".

jocisko

To w innych kinach podobnie.

ocenił(a) film na 7
jocisko

Jak byłam w kinie to nikt się nie śmiał, ale może dlatego, że co trzecia osoba czytała książkę (w tym ja [niektórzy rozmawiali dość głośno, nie dało się nie słyszeć "książka i tak pewnie lepsze", "ok już pamiętam zakończenie" itd] ). Ja to osobiście traktowałam z przymrużeniem oka, gdyż bardziej skupiałam się na emocjach opisanych w książce :]

ocenił(a) film na 3
Wilczyca3D

Dawaj mi tu zakończenie z książki? ;)

jocisko

JJa Ci podam zakończenie, bo akurat ono jest idealnie z książki:
"Biegnę na koniec ogrodu w kierunku torów. Koniec, ślepy zaułek. Stoję dokładnie w tym
samym miejscu, w którym rok temu, może nawet dawniej, stałam z jego dzieckiem w ramionach.
Odwracam się i patrzę. Idzie w moją stronę zdecydowanym krokiem, wyciera przedramieniem usta,
pluje krwią. Czuję, jak od wibrujących szyn drży płot – pociąg jest tuż-tuż, jego stukot brzmi jak
rozdzierający krzyk. Tom porusza ustami, coś mówi, lecz go nie słyszę. Uważnie patrzę, obserwuję,
stoję bez ruchu i czekam, aż podejdzie bliżej, i kiedy jest w zasięgu ręki, biorę zamach. Wbijam mu
w szyję spiralnie skręcone ostrze korkociągu."
i dalej:
"Pociąg przejechał. Słyszałam, jak się oddala, i wtedy zobaczyłam, że z domu wychodzi Anna.
Szybko podeszła do nas, uklękła przy Tomie i położyła mu ręce na szyi.
Miał tę minę, zaszokowaną, urażoną. Chciałam powiedzieć: „Już za późno, już mu nie pomożesz”,
gdy nagle dotarło do mnie, że Anna wcale nie próbuje powstrzymać krwawienia. Anna sprawdzała,
chciała się upewnić. Wkręcała korkociąg głębiej i głębiej, rozrywała mu gardło i cały czas do niego
przemawiała, tak cicho, cichutko. Nie słyszałam, co mówiła."

ocenił(a) film na 5
jocisko

Kraków Kazimierz pokaz przedpremierowy. Owszem ludzie się na tej scenie śmiali. Ja też bo wyszła mega sztucznie i słabo :D

ocenił(a) film na 3
pedro307

Cały film wyszedł słabo :)

ocenił(a) film na 5
jocisko

Zgadzam się. Spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Przydługawy, rozciągnięty i nie zawsze ciekawy. :/

ocenił(a) film na 7
jocisko

A ja uważam, że był o niebo lepszy niż książka! Najpierw czytałam książkę i mimo to z większym zaciekawieniem oglądałam potem film niż 'męczyłam' książkę. xD Pierwszy raz film lepszy niż książka!

ocenił(a) film na 3
bachenek

U mnie film "Przerwana lekcja muzyki" jest lepszy niż książka :)

jocisko

Zgadzam się! !!

ocenił(a) film na 4
osa106

Dla mnie "Wierna rzeka" xD

jocisko

Wczoraj w Heliosie, na premierze, sala śmiała się na całego. Mnie też się lekko kącik ust ruszył, ale z powodu żenady tej sceny :P

ocenił(a) film na 3
monikaaa2003

Żenada, ładne słowo oddające idealnei klimat :)

jocisko

Ja się śmiałem, zwłaszcza z ostatniej sceny.

jang24

czy ktos wie gdzie mozna obejrzeć online ten film ??????

kasia100041

na zalukaj.com

ocenił(a) film na 7
jocisko

Jak tak stały nad tym ciałem i na siebie patrzyły to brakowało mi tylko radosnego high five!

ocenił(a) film na 3
Olga_Kurdziel

hahah ;)

ocenił(a) film na 7
Olga_Kurdziel

A potem by razem zmieszkały w tym domu i wychowywały dziecko wspólnie :D

ocenił(a) film na 7
jocisko

Tak też było w książce. Na przesłuchaniu zeznały, że Anna próbowała go ratować a tak naprawdę go dobijała.

ocenił(a) film na 3
karo022

Spoko, ale i tak wyszło kiczowato :)

jocisko

Tylko tępe chamowo śmieje się głośno w kinie.

ocenił(a) film na 6
HRA

Wyluzuj, kino to popularna rozrywka dla mas (szczególnie takie jak to), nie jakieś sacrum

klaun.szyderca

Tiaa, chamowo i w kościele znajdzie powód do rechotania i ma to nic wspólnego z wyluzowaniem. Oglądanie filmu w kinie, obok hordy rechoczących cymbałów jakoś nie nastraja mnie rozrywkowo.

jocisko

malo widac wiesz o znecaniu sie i wykorzystywaniu emocjonalnym.

ocenił(a) film na 8
jocisko

A tam kicz od razu. Długo tłumione emocje puściły bohaterce, miło, że się otworzyła na koniec historii. Oglądając film bez rechoczącej widowni takie zachowanie wydaje się być naturalne.

Jak się idzie do kina pośmiać i pogadać, to wiadomo, że odbiór będzie inny, niekoniecznie lepszy.

ocenił(a) film na 3
guess_who

Nie chodzi o idee, ale o wykonanie i zagranie :)

ocenił(a) film na 8
jocisko

ja po wbiciu oglądając z rodziną powiedziałem ,,ja bym jeszcze dokręcił'' I po chwili życzenie stało się rozkazem XD

ocenił(a) film na 5
jocisko

Tom człowiek-wino heheheh

ocenił(a) film na 5
jocisko

Śmiech poirytowania tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones