PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 699
ocen
5,1 10 1 55699
4,1 9
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Nie warto

ocenił(a) film na 3

Najbardziej "amerykański" film jaki widziałem. Nie warto iść do kina (chyba, że dla efektów), można spokojnie obejrzeć w domu w wolnej chwili.

ocenił(a) film na 1
buldog120

nawet dla efektow nie warto, poza scenami z trailera nic tam nie ma

ocenił(a) film na 5
boorack

gówno prawda, to największa rozwałka jak dotąd. Genialne efekty.

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

gówno prawda. kiepskie CGI, a wszystko co było do pokazania pokazali w trailerze

ocenił(a) film na 5
boorack

gówno prawda, genialne CGI, a w trailerach nie ma wszystkiego. Największa rozwałka w historii. Jako ktoś kto ocenia film na 1 nie jesteś wiarygodny.

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

Pewnie dystrybutor ci płaci na forach żebyś piał z zachwytu

ocenił(a) film na 5
boorack

zbeształem ten film, pisałem że to największe rozczarowanie w moim życiu.

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

niezła ocena jak na największe rozczarowanie w Twoim życiu

ocenił(a) film na 5
boorack

Za rozmach, efekty specjalne i inne aspekty techniczne.

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

Ach, aspekty techniczne, no tak, no to rzeczywiście był super film, bo aspekty techniczne. 11/10!

ocenił(a) film na 5
boorack

Wiesz niektórzy oceniają wszystkie aspekty filmu, nie tylko fabułę i scenariusz. Scenografia, zdjęcia, montaż, dźwięk, muzyka, efekty specjalne, wszystko jest tu na najwyższym poziomie. Zdecydowanie najlepsze efekty jak dotąd, ostatnio tak mi się podobały dawno temu, na Pacific Rim. Gra aktorska też jest dobra.

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

Pierwszy ID4 był durny, ale ogląda się go z zapartym tchem, tu ledwo wysiedziałem w kinie. Takiego gówna dawno nie widziałem, a nie oczekiwałem wiele, bo chodziło mi o wybuchy i dobrą zabawę. I sorry ale dla mnie morze CGI, które sie wylewa z ekranu nie ratuje tego filmu. Z resztą uważam, że mechaniczne modele statków, których używano w pierwszej części robiły i wciąż robią większe wrażenie, niż sryliard unoszących się komputerowych aut. I jeśli wrócisz do tego filmu, żeby rozkoszować się dźwiękiem albo wybitną muzyką jaką oferuje - to super. Ja (w przeciwieństwie do pierwszej części) do tego filmu na pewno nie wrócę, ani za miesiąc, ani za rok, ani nigdy.

ocenił(a) film na 5
boorack

Bredzisz, cgi jest genialne a green screena jest mało. Zostały stworzone wielkie modele myśliwców, bronie itp https://www.youtube.com/watch?v=pE7BSktmbtQ

buldog120

Akurat filmy emmericha ogląda sie najlepiej w kinie bo żadne suhd czy xx cali nie ma porównania w wielkich ujeciach które tak kocha emmerich

ocenił(a) film na 4
haron29

Byłem w kinie i powiem jedno: efekty nie zatarły wrażenia, że zmarnowałem kaponę.
Jak to napisał ktoś wyżej: najlepsze sceny można było zobaczyć w trailerach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones