PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815319}
5,2 1 104
oceny
5,2 10 1 1104
Curiosa. Sztuka uwodzenia
powrót do forum filmu Curiosa. Sztuka uwodzenia

Film o zwykłej szmacie nakręcony chyba od niechcenia.
Jest wersja z lektorem na CDA premium.

P.S. Patrząc na niektóre komentarze w sieci dt. tego filmu można poznać charakter niektórych internautek.. Cytuję komentarz z CDA:

"Anna_Erdmanska
2020-11-23 23:14:35 +1
A komu żal, że sobie używała. Dostała od życia czego pragnęła. Nie walczysz nie żyjesz"

Walczyć o marzenia, owszem.. Lecz widać, że również pragnie romansików za plecami, bo przecież wtedy życie nabiera barw i dynamiki.. Co się stało z tym społeczeństwem? Kobiety, tak komentujące pewnie walczą teraz na strajkach po to, by mężowie się nie dowiedzieli w razie wpadki z kochankiem. Żenada.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
canaletto

A może Ty u siebie poszukaj? Skomentowałem tylko postać filmową, nie aktorkę. No i jak Ty byś nazwał kobietę, która Cię zdradziła niejednokrotnie i uciekła?

canaletto

I jeszcze jedno. Wolę być chamem, ale wiernym i dobrze się prowadzącym, niż miernotą, który pozwalałby na takie zachowanie swojej kobiecie i wyzywał od chamów tych, co nazwali rzecz po imieniu.

wloczykij556

Ty lepiej sprawdź czy swoje dzieci wychowujesz :)

***** ***

zarazzapomnelogin

Nie chcę mieć dzieci, ale jakbym już wpadł, to spokojnie - sprawdzę. ;)

wloczykij556

zmień se nicka na "
miszcz dobrego prowadzenia"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wloczykij556

Widzisz jaki z ciebie burak.
Od razu obrażasz ludzi, których zupełnie nie znasz miszczu dobrego prowadzenia....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wloczykij556

Jeszcze jedno. Nie znasz mnie, a dałeś w/w wypowiedź. Zaleciało hipokryzją. ;)

wloczykij556

nie mam wpływu na twoją chorą interpretację mojej wypowiedzi, ale nie znoszę takich jak ty, którzy wynoszą się ponad innych, nazywając ich śmieciami, i stawiają się jako wzór cnót. i dalej wyzywasz mnie od śmieci i poniżasz i jednocześnie chcesz bym przyjął cię do grona znajomych...wiesz może jeszcze nie jest za późno by się leczyć, uwierz w to...

tisoc

Nie jestem wzorem, wręcz przeciwnie. Choć dobre prowadzenie nie ma nic wspólnego od bycia gburem. I nie wynoszę się ponad innych.. Skoro źle zinterpretowałem, więc czemu tak mnie zironizowałeś? I jakie przyjęcie do znajomych? Przecież o nic nie prosiłem, nie kliknąłem, itd..

wloczykij556

..wiesz może jeszcze nie jest za późno by się leczyć, uwierz w to...

tisoc

No tak, brak argumentów. Może również, poszukaj lekarza i skończ spam.

wloczykij556

to mówi człowiek który aż kipi od argumentów typu śmieć, nie jesteś lepszy, niż ta kobieta etc człowieku zacznij się leczyć i nie ośmieszaj się, a propos zgłosiłem cię do blokady wypowiedzi, może to coś cię nauczy 

tisoc

Więc również masz problem z interpretacją. Przeczytaj raz jeszcze. I nadal unikasz odpowiedzi. Wielki cwaniak, który nie trawi takich, jak ja, a nawet nie umie odp. Sam zacząłeś cały ten spór, bo coś Ci nie pasowało i teraz lecisz na skargę. Przy okazji, czy wspomniałem wymienionymi przez Ciebie argumentami o Tobie, czy mówiłem ogólnie? Ale oczywiście, nie mam prawa nazwać śmieciem kogoś, kto kpi z ludzi, o których również wspomniałem. Sam czepiasz się pojedynczych słówek, a czepiasz się mnie. Skończ już ten spam i czekaj na odp ze strony administracji.

wloczykij556

biedaku sam sobie przeczysz, aż mi cię, potrafisz tylko wzbudzać litość bez odbioru

tisoc

No widzisz? Jest, jak mówiłem.. Cudze pod lasem zobaczysz, lecz swojego pod nosem nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones