PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803615}

Creed 2

Creed II
7,0 35 557
ocen
7,0 10 1 35557
6,3 23
oceny krytyków
Creed II
powrót do forum filmu Creed II

Ivan Drago

ocenił(a) film na 6

Strasznie irytuje mnie robienie w tej serii z Ivana Drago potwora, który zabił Apollo.W boksie takie wypadki po prostu się zdarzają, winę za to co się stało ponosi narożnik Creeda czyli Rocky oraz Duke i sędzia (choć nie wiem czy w latach 80 przerywali walki ) a nie zawodnik który walczy do komendy. Mam nadzieję,że w tej części pokażą Ivana jako normalnego gościa po przejściach, który próbuje ułożyć sobie relacje z synem.Fajnie by było też dowiedzieć się co robił po porażce u siebie z Balboą bo jakby nie było 15 rund dla zawodnika toczącego 2 zawodowy pojedynek to jakaś abstrakcja.

a_kwitek

Ciekawe czy wypowie jakąś kwestie wogóle bo w Rocky 4 to chyba raz coś tam wydukał :-))Mam na myśli Ivana oczywiście

ocenił(a) film na 6
sauronxx

Liczę na to bo ma zadatki na świetną postać i aż dziwne że nie zrobili o nim jakiegoś spin-offa. Utalentowany amator który w pierwszym zawodowym pojedynku pokonuje byłego mistrza świata który po tym umiera.W drugiej gnieciony presją młody zawodnik wysłany jest na obecnego doświadczonego championa i przegrywa po kapitalnym 15 rundowym boju .Porażka traktowana jest w upadającym ZSRR jako pewien symbol tryumfu USA i kapitalizmu nad wschodem i komunizmem.Ivan mimowolnie zostaje wplątany w wojnę propagandową.Po porażce ,rosyjskie media na niego plują,kibice i trenerzy opuszczają a żona zabiera dzieci i wnosi o rozwód.Były pretendent stacza się w otchłań alkoholizmu, zostaje journeymanem aż w końcu decyduje się skończyć z boksem.Znajduje pracę jako zwykły robol, szuka kontaktu z dziećmi co jednak jest mu utrudniane.Po wielu latach widzi syna w tv który nie może przebić się w świecie zawodowego boksu.Postanawia zrobić wszystko by doszło do pojedynku z młodym Creedem, który moze być szansą na odnowienie kontaktu z własnym dzieckiem i odkupienie w oczach fanów boksu za śmierć starego mistrza.

a_kwitek

Podoba mnie się. Jeśli zrobią coś w tym stylu to będzie zapewne 10/10.

ocenił(a) film na 7
a_kwitek

Prawdopodobnie w 5 min nadałeś jego postaci więcej głębi i życiowego dramatyzmu, niż scenarzyści przez parę tyg.

ocenił(a) film na 6
sauronxx

Ivan Drago nie żyje

ocenił(a) film na 6
sauronxx


Ivan Drago nie żyje

ocenił(a) film na 6
a_kwitek

To była walka pokazowa, a po drugie Drago bił Creeda po gongu odpychając sędziego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones