PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803615}

Creed 2

Creed II
7,0 35 557
ocen
7,0 10 1 35557
6,3 23
oceny krytyków
Creed II
powrót do forum filmu Creed II



Krzyczy Heston w "Planecie małp" w epilogu, spoiler spoilera? Nie, bo "Creeda 2" nie widziałem.
Co się stało, że Lundgren jednak się przełamał i wziął udział w filmie o Rockym (faktycznie Balboa jest tutaj drugoplanową postacią)? Były już koncepcje by zaangażować go do 6 części "Rocky'ego", ale odmówił, odmówił także Mr T czyli poczciwy B.A. Baracus (co się z nim dzieje tak ogólnie?), a odtwórca Tommy'ego z 5 części nie żyje (krytyka zjechała ten film straszliwie, ja go bronię,
on w swej nostalgicznej i sentymentalnej formule niewiele nie różni się niczym od 6 części, ale gusta w 1990 roku były inne !) i raczej wątpliwe było by go ktoś angażował jeśli by żył z powodów, które napisałem na marginesie.
Rozmowa Rocky-Drago w tej restauracji? aż mnie ciekawi o czym mówili? o zimnej wojnie? (spotkali się też na planie "Niezniszczalni"
Czy Creed junior i Drago junior będą walczyć w Moskwie? Gorbaczow raczej walki nie zobaczy, ale ma duże szanse zobaczyć ją sam Putin, a film mimo bzdurnych postzimnowojennych odniesień i psychologicznych jednak muszę zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones