PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 679
ocen
7,3 10 1 105679
7,4 34
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

Jest i TRAILER

ocenił(a) film na 8

Oto i on. Na oficjalnej stronie filmu został zamieszczony trailer "Creed'a". Udanego seansu.

https://www.facebook.com/creedmovie

ocenił(a) film na 9
Zbik2005

Bardzo ciekawie sie zapowiada (wrucil ten wspaniały klimat z wcześniejszych części ) choć troszku ubolewam nad bardzo krótkim występem Stallona :'(

ocenił(a) film na 9
Zbik2005

Coś przeczuwam, że będzie do piękny powrót do lat z dzieciństwa gdy oglądało się "Rocky'ego"

ocenił(a) film na 9
matrix142

Bylo by fajnie ale jednak Rocky zostaje w tym filmie odsunięty na drugi plan ale mimo wszystko wybiore sie do kina i bede marzył o tym żeby moje wrażenia po seansie były podobne jak w przypadku 6

użytkownik usunięty
Zbik2005

EPICKI zwiastun! moc! ide do kina na 100%

ocenił(a) film na 8

Ja tak samo, Rocky to moja ukochana seria, pierwsza część to arcydzieło kina. Mam nadzieję że będzie bardzo dobry. Czekałem na zwiastun od poł roku. Zwiasun dobry, ale zabrakło moim zdaniem klasycznej muzyki z poprzednich części.

ocenił(a) film na 9
TomekNN64

Mi również brakowało muzyki znanej z seri filmów o Rockym balboa ale miejmy nadzieję ze po mimo to ze w zwiastunie sie nie znalazła to w samym filmie bedziemy mogli ją usłyszeć ;)

ocenił(a) film na 8
Zbik2005

Trailer wygląda świetnie, budzi emocje i wywołuje większe oczekiwanie do premiery :) Widać, że Michael B. Jordan dobrze się przygotował i upodobnił do filmowego ojca (zachowanie w szatni tuż przed walką, napinanie mięśni po "nokdaunie", charakterystyczna pewność siebie). Nic tylko czekać, zapowiada się niesamowicie!

ocenił(a) film na 8
damian111

Dodatkowo zastanawia mnie obecność w obsadzie mistrza świata wagi super-średniej Andre Ward'a, ciekawe czy przypadła mu jakaś większa rola.

Zbik2005

A czy wiadomo , Kiedy będzie polska premiera tego filmu ?

ocenił(a) film na 8
krzyk3

prawdopodobnie polska premiera będzie 15.01

ocenił(a) film na 9
Zbik2005

Dziękuję, był bardzo udany, oczywiście film pełnometrażowym, a nie jego spojler. Włączając nawet nie wiedziałem , że to "kolejny" Rocky, nie nastawiłem się na oglądanie legendy, a i tak ujął mnie i zachwycił, film na 8/10 ale za podejście do tematu 'starego' S.S. dodaję +1. Legenda ma się dobrze, nawet jak jest stara i schorowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones