PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663259}

Bodyguard Zawodowiec

The Hitman's Bodyguard
7,2 110 728
ocen
7,2 10 1 110728
5,5 15
ocen krytyków
Bodyguard Zawodowiec
powrót do forum filmu Bodyguard Zawodowiec

Spodziewałem się, że pójdę na kolejny nowy kicz, którego celem jest jedynie zarobienie na nazwiskach Jacksona i Reynoldsa. I mega pozytywnie byłem zaskoczony. Już po kwadransie film zaczął mi się podobać. Z biegiem czasu już wiedziałem, że to film stworzony dla mnie. Świetna strzelanka, efekty, no i przed wszystkim wyje*ane dialogi :D Co 2-3 tekst ktoś się chichrał na sali. Samuel Jackson rozwalił system. Ten aktor jest mistrzem. Uwielbiam Go z Pulp Fiction, uwielbiam za mikrofonem jak dubbinguje Franka Tenpenny'ego i teraz uwielbiam za rolę Dariusa Kincaida. Plus również za kilku innych dobre trafionych aktorów jak Salma Hayek, która grą przypominała mi Catalinę. Jakby GTA: San Andreas było ekranizowane to wstawiłbym ją albo Michelle Rodriguez. Elodie Yung też spełniła swoją rolę jako fajna laska. Dobrze dobrany również Yuri Kolokolnikov w roli Białoruskiego zbira. Muzyka również fantastyczna, robi robotę w tym filmie. No i na koniec wyróżnię Panią Martynę Łukomską, ktoś niżej lub wyżej o tym wspomniał. Przetłumaczyć zwykłe angielskie teksty na nasze zarąbiste powiedzionka - czapki z głów.

użytkownik usunięty
ElGladiator

otoz to, super to ujales, wy*ebane dialogi:D

ElGladiator

Wczoraj sobie przypomniałam ten film, zapomniałam, jaki jest śmieszny! Samuel i Reynolds świetnie dobrani, a i kobitki fajne. I muzyka. Dialogi tak zabawne, co chwila coś śmiesznego, bardzo dobrze zagrane. Co prawda, jak pisał Muszyński, ludobójstwo nie pasuje do tych śmichów chichów, ale na szczęście nie było tych poważnych tematów dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones