PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141619}

Bez strachu

No Contest
5,6 78
ocen
5,6 10 1 78
Bez strachu
powrót do forum filmu Bez strachu

Fabuła jak zwykle w takich filmach jest banalna. Grupa terrorystów opanowuje budynek, w którym odbywają się wybory miss. Na nieszczęście porywaczy jedną z zakładniczek jest gwiazda filmów kung fu Sharon Bell, która przez półtorej godziny ostro da się we znaki porywaczom. Akcja od pierwszej do ostatniej minuty, fajna ścieżka dźwiękowa trzymająca w napięciu i kilka pomysłowych motywów zapewniają dobrą zabawę na wieczorny seans. Oczywiście znajdą się też fajne teksty, mój ulubiony, który zapadł mi w pamięci to:

- Co to za babka?
- Nie wiesz co to za babka? To taki Bruce Lee z cyckami:)

Zabieram się za drugą część.

bennyhillshow

I co? Podobała ci się druga część? Bo ja oglądałem tylko drugą. Więc nie mogę porównywać.
Druga część ma lepszą ocenę na Filmwebie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Niewiele już pamiętam z tego filmu.

https://www.filmweb.pl/film/Bez+strachu+2-1997-93903/discussion/Kontynuacja+na+p oziomie%2C+szkoda%2C+%C5%BCe+nie+zagra%C5%82+Robert+Davi%2C+kt%C3%B3ry+w+pierwsz ej+cz%C4%99%C5%9Bci+stworzy%C5%82+bardzo+wyrazist%C4%85+posta%C4%87.,2109767

bennyhillshow

8 lat twoja informacja czekała na odpowiedź, ale szybko odpowiedziałeś (chyba po kilku minutach). Jak to jest czekać 8 lat? Ja taki szybki nie jestem, choć dzień to nie 8 lat.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jest spoko :)
Nie wszystkie, ale większość tematów mam zapisane jako "obserwuj". Ten widocznie też był i dlatego tak szybka odpowiedź. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones