PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712974}

Baranek Shaun. Film

Shaun the Sheep Movie
7,2 10 231
ocen
7,2 10 1 10231
6,9 7
ocen krytyków
Baranek Shaun. Film
powrót do forum filmu Baranek Shaun. Film

witam,

Pytanie jak w temacie. Czy to bajka w sam raz dla 5cio latka?

ocenił(a) film na 9
MichalZ_44

oczywiście

MichalZ_44

jak myślisz co? zobacz zwiastun nie wiem po co takie pytania bez sensu zadajecie?

ocenił(a) film na 9
MichalZ_44

Sam wybieram się ze swoim 6-latkiem do kina, film jest jest śmieszny i bez przemocy.

MichalZ_44

W necie jest mnostwo krotkometrazowek z barankiem Shaunem moja 5letnia cora go uwielbia . poza tym widac ze to bajka wiec jakies dziwne to Twoje pytanie ...

grubakotka

Radzę nie wychodzić z domu bo podobno tam jest niebezpiecznie...

MadaCrow

Odnośnie czego ten komentarz ? :-)

grubakotka

Pytania autora.

użytkownik usunięty
grubakotka

Nie wszystkie animacje są kierowane do dzieci.

grubakotka

O, South Park też wygląda jak bajka.
Idę zabrać na to syna.

ocenił(a) film na 8
MichalZ_44

Nie ma zmartwien. Co prawda w filmie są odniesienia (bardzo zabawne) do filmów dorosłych ale dziecko ich nie złapie i się nie przestraszy, a sam film jest bardzo lekki i spokojnie można oglądać z dzieckiem.

MichalZ_44

Nie może, nie pozwalam.

WielkiSzu

Lubie to!

A nie,sorry to nie fejsbuk :-)

MichalZ_44

byłam dzisiaj z moim 5,5 letnim synem :) i bardzo mu się podobało. a w kinie widziałam takze młodsze dzieci więc moja odp to TAK

ocenił(a) film na 7
MichalZ_44

Pytanie jak najbardziej na miejscu bo mnóstwo kreskówek ma w sobie więcej przemocy i strachu niż niejeden dreszczowiec. Większość "bajek" puszczana w kinach "b/o" nie nadaje się dla przedszkolaków. Choćby przez zbyt szybki montaż.
Ale z barankami jest OK. Owszem jest jakiś napalony rakarz przed którym zwierzątka musza uciekać, ale dobro zwycięża i nikomu nie dzieje się krzywda.

dejker

a jakie np?

ocenił(a) film na 7
grubakotka

np. Auta 2

dejker

hmm tak wlasciwie to moja cora bala sie na gdzie jest nemo czy jak wytresowac smoka, ale na autach2 akurat nie ; -) ma 5 lat

ocenił(a) film na 7
grubakotka

Dla przedszkolaków sa takie filmy: Listonosz Pat, Bolek i Lolek, Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Minuscule, Muminki itp.
W Autach 2 sa sceny tortur. Pewnie tego nie zrozumiała. I dobrze.

dejker

listonosza pata ogladalam z nia pare dni temu i s cala pewnością moge powiedziec ze nie jest to bajka dla dzieci.
oczywiscie jesli chodzi o animacje to jak najbardziej, natomiast fabula? dla doroslych, bylo nudno i niezrozumiale jak dla dzieci. takie moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
grubakotka

Nawet z Paddingtona zrobili dreszczowiec.

ocenił(a) film na 8
MichalZ_44

Moi (trzylatek i pięciolatek) byli zachwyceni. Parę razy młodszy zapytał o jakiś drobiazg "a cemu pan znowu zacął ksycec?" (ledwo dałem radę odpowiedzieć bo się krztusiłem ze śmiechu), ale nie widzę by czegoś nie pojęli :)

ocenił(a) film na 6
jmj3

Ja jednak pięciolatce musiałem trochę szeptać do uszka, bo z rzadka pojawiające się polskie napisy były dla niej nieczytelne (jeszcze nieczytata:-) a jednak istotne. Poza tym pytała, co tam pisze.

ocenił(a) film na 9
MichalZ_44

Bez problemu, mój czteroletni syn był zadowolony, czasem się lekko przestraszył, czasem zasmucił, ale ogólnie był z seansu bardzo zadowolony.

MichalZ_44

Hej, a siedmiolatka (prawie 8) nie będzie się nudzić?

Duxon

Hej, raczej nie, hej!

CyboRKg

Dzięki, nie nudziła się ;)

ocenił(a) film na 8
Duxon

Mój Teść się nie nudził!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones