PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816650}

Baranek Shaun Film. Farmageddon

Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
6,7 3 700
ocen
6,7 10 1 3700
7,2 6
ocen krytyków
Baranek Shaun Film. Farmageddon
powrót do forum filmu Baranek Shaun Film. Farmageddon

i bez tych #-&@! reklam? To już sięga granic absurdu. Zanim zacznie się film mam już ochotę wychodzić...

_marecki

To chyba nie jest odpowiednie miejsce na takie przemyślenia...

ocenił(a) film na 6
Nakiel_

Pisałem to siedząc znudzony reklamami, czekając na seans FARMAGEDONU więc jak dla mnie miejsce się nada...

ocenił(a) film na 7
_marecki

Nie wiem, z jakiego miejsca w Polsce Pan pisze, więc moja rada może być nie trafiona. Zasadniczo na nadmiar reklam polecam kina studyjne. Są chyba we wszystkich dużych miastach. Mają bardzo ubogą ofertę reklam (w zasadzie tylko parę zwiastunów), a bilety nawet trochę tańsze niż w sieciach takich jak Multikino czy CinemaCity. Więc jest szansa zapłacić 5zł mniej i obejrzeć film bez tych wszystkich reklam. Jutro wybieram się z dziećmi na Farmagedon do poznańskiej Muzy. Pozdrawiam, Anna.

_marecki

Od dlugiego czasu przychodze na film 20 min pozniej od podanej godziny rozpoczecia. Polecam!

użytkownik usunięty
lahm1520

I wtedy nie masz reklam? Trafiasz na cały film?

użytkownik usunięty
lahm1520

ja tak samo, przychodzę na film 20 minut od rozpoczęcia, ale wiecie co? znam osoby, które lubią oglądać reklamy, np. moja maminka ogląda wszystkie i lubi, mamcik twierdzi, że dzięki temu wie "co w trawie piszczy", jakie seanse się zbliżają, kuzyn Irek, z którym chodzimy na s.f. i fantasy także nie znosi się spóźniać, a spóźnienie jest wtedy, gdy wchodzimy do kina, a już lecą reklamy.
byłam dziś na Farmageddonie, jestem zachwycona. Historia mnie porwała, a okulary mi się połamały. Próbowałam je wyczyścić i rozłamały mi się na dwie połówki. Trzymałam obie połówki i ręce mnie bolały jak diabli pod koniec seansu. Było tu dzisiaj mnóstwo dzieci z rodzicami czy opiekunami. Dorośli dzierżyli w rękach swoje telefony, z których emitowało światło i nie śledzili przygód baranka.

_marecki

Wystarczy przyjść dokładnie 20 minut po oficjalnej godzinie rozpoczęcia i akurat zaczną się trailery a do 5 minut później film. Polecam trochę pomyśleć.

ocenił(a) film na 7
_marecki

Rozumiem zdenerwowanie reklamami, ale to nie wina filmu tylko dystrybutora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones