PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877241}

Bóg nie umarł: My, Naród

God's Not Dead: We the People
5,6 306
ocen
5,6 10 1 306
Bóg nie umarł: My, Naród
powrót do forum filmu Bóg nie umarł: My, Naród

Polska premiera?

ocenił(a) film na 5

Jest szansa na polską kinową premierę? Bo nigdzie żadnych informacji nie znalazłem. A trójka długo w polskich kinach, pamiętam, nie posiedziała. Pamiętam, że ledwo załapałem się na jeden z ostatnich seansów chyba w kinie Praha w Warszawie. Film był z lektorem (w kinie!), Maciejem Gudowskim, a po seansie w sali była dyskusja z ojcem Markiem Kotyńskim.

ocenił(a) film na 7
Konieczko

Raczej nie ma co liczyć na polską premierę. Dostałem jakiś czas temu odpowiedź od dystrybutora, że nie mają praw do tego filmu. Więc sądzę, że jeśli ukaże się w Polsce to tylko na dvd i to za parę lat. Nawet w USA film będzie wyświetlany tylko przez 3 dni w wybranych kinach. Niestety :(

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Michael_Jackson

Jeny. Trochę szkoda.

ocenił(a) film na 7
Konieczko

Szkoda.
Próbowałem coś zrobić, ale jedna osoba nic nie zdziała jeśli dotychczas żadna firma zajmująca się dystrybucją nie kupiła praw.

Wciąż można próbować i naciskać na Monolith, może zdecydują się zakupić film.

Musimy działać, albo czekać aż gdzieś na internecie ukaże się wersja ang.

ocenił(a) film na 9
Michael_Jackson

Nie dziwią się, że w tak zateizowanym zlewaczalym kraju, jakim jest obecnie Polska, nie będzie premiery Bóg nie umarł - My ludzie...

ocenił(a) film na 5
Konieczko

Mam konto w serwisie Katoflix i dowiedzialem sie, ze film ma sie w nim pojawic pod koniec stycznia.

ocenił(a) film na 7
Konieczko

To świetna wiadomość, może na dvd za jakiś czas też się pojawi. Dzięki

Michael_Jackson

jest juz z lektorem

ocenił(a) film na 7
arek2010

Dzięki :) Teraz tylko czekać na wydanie w formie fizycznej

Konieczko

https://katoflix.pl/film/bog-nie-umarl-4-my-narod?transaction=156066 Tu jest za 13 zł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones