PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018491}

Atlas

5,2 7 182
oceny
5,2 10 1 7182
Atlas
powrót do forum filmu Atlas

Prawdę mówiąc nie mogłam się przekonać do obejrzenia. Jednak w dzień nudy i ciągle wyświetlanie się tytułu uznałam dobra niech leci w tle, co mi tam. Dochodzimy w ten sposób do sedna, iż nie rozumiem skąd te okrutne słowa wobec tej produkcji. Okej może i JLO nie jest „idealna” aktorka ale z reka na sercu film oglądało mi się przyjemnie i choć czułam ze zakończenie będzie przewidywalne to oglądałam z ciekawością. Co prawda pare scen naciąganych, ale nie oszukujmy się praktycznie w żadnym filmie tego typu nie ma nie naciąganych scen. Jakby miało być wszystko takie jak w naszym codziennym zyciu, nikt by takiego gniota nawet nie zaczął oglądać. Dlatego według mnie, całkiem w porządku film, przyjemnie się oglądało i nie będę narzekać, patrząc na to co teraz można obejrzeć w kinach i wcale nie są to żadne światowe i cudowne produkcje. Na spokojnie mogę powiedzieć ze film sympatyczny dla oka a do ludzi co piszą ze szkoda marnować czas to z całym szacunkiem ale nie rozumiem was.

ocenił(a) film na 7
wikiwysocka2004

Ja mam takie wrażenie, że żyjemy w czasach, kiedy ludzie boją się pisać co myślą i czują, a starają się pisać to, co zostanie zalajkowane. I wpisuje się w to bezmyślna krytyka wszystkiego co popadnie, a szczególnie "powszechnie krytykowanych tematów" (jak osoba JLo) i bezmyślne uwielbienie "powszechnie uznawanych" trendów. Dla mnie to staje się powoli bezwartościowe. Tacy ludzie strasznie boją się wypowiedzieć pozytywnie o czymś, żeby nie zostać za to skrytykowanym. Szkoda. Nie mogłem się nadziwić w ten sposób pozytywnemu odbiorowi Godzilli minus 1, z grą Japończyków kilka klas poniżej (faktycznie niezbyt wybitnego) poziomu JLo i efektami specjalnymi na poziomie tego, czym nas raczono w latach 60-70 XXw (a tu nawet Oskar za efekty (!)). No ale to wpisuje się w trend "kina japońskiego" - a więc tematu "powszechnie uznawanego"... Brr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones