PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 366
ocen
6,6 10 1 112366
5,6 25
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Jason Momoa

ocenił(a) film na 6

szczerze to większość fanek pójdzie głównie na ten film żeby pogapić się na jego bary <3

ocenił(a) film na 7
plochol

@plochol teraz? Sztywna twarz bez mimiki od botoxu i innych cudów medycznych.

Mistrzu-1

Czy ja wiem... Może. Jeszcze nie jest tak źle jak z Kim Basinger, ona już może grać straszydło bez charakteryzacji ;)

plochol

Szkoda,że kobiety nie mogą się starzeć z godnością. Nie zmienia to faktu,że niestety większość"kultowych"aktorów i aktorek przechodzi już na emeryturę, smuci mnie to. A najbardziej dobił mnie fakt,że na paramount channel puszczają filmy z mojej młodości-nie zaś z młodości "starszego pokolenia"jak to było kiedyś. Czas leci.. ech

Sanneya

Nieprawda, przecież są kobiety, które potrafią dojrzewać z godnością bez sztucznych ulepszeń. Cóż, w starszym wieku mięśnie wiotczeją i potrzeba naprawdę ciężkiej pracy, żeby nie było tego widać, ale... tak naprawdę, nawet jeśli to już widać, o wiele lepiej odbiera się kobietę, która nie jest sztucznie napompowana. Weźmy na przykład taką Judi Dench, dziewczyna ma już swoje lata, ale wygląda sympatycznie i ma klasę, jakieś 50 lat temu musiała być naprawdę ładna, z kolei taka już wcześniej wspomniana Kim Basinger, mimo, że wyraźnie młodsza... no cóż... przykro to wygląda, zwłaszcza jeśli ma makijaż w którym się świeci jak świeżo polerowana podłoga.

A co do telewizji... moja droga, mamy internet, możemy oglądać co chcemy i kiedy, praktycznie za darmo i bez ograniczeń. Ale jak już, to parę lat temu, jak jeszcze oglądałem telewizję był taki kanał TCM, dużo klasyki na nim było. Nie wiem jak teraz z jego dostępnością i czy w ogóle nadal istnieje, ale jakby co, to polecam :)

ocenił(a) film na 9
krolowa_sniegu_2

jeszcze lepiej grał w Stargate Atlantis i od tamtej roli go polubiłem i lubię z nim filmy oglądać.Tu też zagrał świetnie a nieziemsko piękna i równie zmakoimicie grająca Amber Heard jako Mera dopełniła całości.

plochol

No ja pójdę dla Amber, żeby było po równo

Endarno

Mhm. Dziękuję, że dałeś mi o tym znać ;)

plochol

Nie ma za co.

ocenił(a) film na 7
Endarno

@Endoro oceń chociaż ten film bo jesteś taki ....."nagi" bez jednej chociażby oceny :)

ocenił(a) film na 7
Endarno

Była Boska. Też dla niej poszedłem.

ocenił(a) film na 7
plochol

To normalne. Ileż razy oglądałem film tylko dla jakiejś kobiety... I nie zawsze była to Denevue :)

Woooo

Zaczynam żałować, że w ogóle wziąłem udział w tej dyskusji.

Ale dobrze, taka podpowiedź: Szaleńcy zawsze myślą, że są normalni ;)

ocenił(a) film na 7
plochol

A skąd to wiesz? Autopsja?

Woooo

Tak mi powiedział mój psychiatra ;)
Tylko skąd on to wie? Musiał gdzieś przeczytać... Ale skąd wiedział to ten, co to napisał? Może przeprowadził jakieś badania? Ale skąd mamy wiedzieć jak są dokładne? Co jeśli to wszystko kłamstwo?! Cały fundament mojej wiedzy został właśnie zachwiany!
Do końca życia będę siedział w białym pokoju bez klamki i odpisywał na komentarze w internecie! :D

Weeping_Angel

To ja!!!

Weeping_Angel

Jak to polki. Jak się w prawdziwym życiu nie ma to musicie iść, nie dziwię się.

ocenił(a) film na 7
starboy

oj oj, komuś się żółć ulała

ocenił(a) film na 7
joannavonb

pod każdym prawie zwiastunem na filmwebie skomlenia i zachwyty nad urodą takiej czy innej aktorki, już nie mówiąc standardowych komentarzach "jak ja bym ją obracał huebueuheuheuee". nam to jest dopiero Was żal... odwracając Twój komentarz, polscy mężczyźni w takim razie to jakieś sfrustrowane seksualnie osobniki, dla których seks to wyłącznie jakiś nieznany Pokemon, skoro się tak ślinią gdzie popadnie... żyj i daj żyć innym ;)

joannavonb

Ja nie mam nic z tym wspólnego bo takich rzeczy nie piszę i taki nie jestem. Co do żalu, to nam Jankesom też czasem jest was żal, zarówno polaków, jak i polek, współczujemy wam. Czytaj ze zrozumieniem i poprawnie interpretuj, bo chyba masz z tym problem i piszesz np. o jakiejś rzekomej żółci XD. Napisałem tylko, że wam się nie DZIWIĘ, bo gdybym był na waszych miejscach to byłbym taki sam. W prawdziwym życiu, mieszkając w takim chlewie nie macie i możecie zapomnieć o takim zajebistym Jankesie jakim jest Momoa, dlatego zapiehdalacie do kina, tak samo oni mogą zapomnieć o zajebistych prawdziwych dziewczętach z cywilizowanych krajów i pozostaje im tylko patrzenie i pisanie takich komentarzy, o których wspomniałaś.

starboy

To po co gwiazdeczko piszesz na polskim portalu? Leć do tych swoich jankesów na pewno na ciebie czekają hahaha.

starboy

PS. Pisząc takie rzeczy dajesz świadectwo, że sam nie nadajesz się do żadnego cywilizowanego narodu i jesteś poobijanym mentalnie narcyzem, którego jeszcze czekają ciężkie koleje losu.

ocenił(a) film na 6
starboy

Skąd ta mowa nienawiści?

joannavonb

a to skoro faceci się tak poniżają, skomląc w komentarzach i na filmach, to oznacza, że jak kobiety im dorównają, to będą jakieś lepsze czy tam wyzwolone? ja tam wolę być od skomlenia do ekranu wyzwolona :)

joannavonb

Nie wiem skąd ten wniosek, bo napisałem, że się nie dziwię, z tego względu, że mieszkając w tym kraju pozostaje polkom tylko iść do kina i popatrzeć na kogoś takiego albo wyjechać na inny kontynent i się związać z takim jankesem.

starboy

Zastanawia mnie, dlaczego to jest dla Ciebie tak dużym problemem? Jak Wy, macie ślinotok na punkcie cycatych aktorek, to jest super, ale z kolei jak panie zachwycają się jakimś aktorem, to już jest źle? Kurna, mamy XXI wiek, niech każdy żyje, jak chce. I zachwyca się, kim chce. Aż tak Ci to przeszkadza?

xena_4

Ok, ten hamburgerowy chłopiec faktycznie przesadza, ale, moja droga, też zwolnij trochę.
Masz rację, zachwycajmy się czym i kim chcemy, ale nie wszystkim się musimy chwalić. Masz też rację, że mężczyźni o wiele częściej odstawiają takie szopki, jednak musisz pamiętać, że nie wszyscy z nas, niektórym jest nawet wstyd, ale cóż... nie bardzo możemy coś zrobić.

A co do tematu tutaj, parę postów wyżej już prowadzę dyskusję co o tym myślę i nie chcę się rozdrabniać na kilka wątków, więc jeśli chcesz coś jeszcze dodać to zapraszam :)

plochol

"nie wszyscy z was"...biedactwo., ale dlaczego to tak odbierasz osobiscie?? Polaczki na forum aktorek blaznia sie a komentarze pod filmami z ich udzialem wołaja o pomste do nieba. NA głownej stronie pod artykulami pelno meskich komentarzy o aktorkach , babek komentujacyh jakis artykul z powodu aktora jak na lekarstwo. Bedz tak dobry i zwracaj uwage facetom tutaj, dobrze? Czy oni ci tak nie przeszkadzają? Jeste hipokrytą. Zwracaj wszystkim uwage, nie tylko babom

Justyna_0288

Och ludzie... weź proszę powiedz, że Ty tak dla żartu, czy coś...

Dziękuję za współczucie, obejdzie się.
Osobiście? Nie, ani trochę, nie mam najmniejszego powodu. Mam jednak prawo, do wyrażania swoich poglądów, co robię. I jeśli ktoś się z nimi nie zgadza, również nie podchodzę do tego osobiście, bo nie czuję potrzeby czegoś komuś udowadniać.
"Polaczki" nie określa zbyt dokładnie płci, więc równie dobrze mogłaś tak określić "koleżanki". Wiem, że chodziło Ci o facetów, ale jakby się ktoś chciał czepiać... ;)
"Jeste hipokrytą." - ty jesteś czy mnie próbujesz tak nazwać? W pierwszym przypadku... no, może się zgadzać, w drugim... moja droga, widocznie nie czytałaś mojej dyskusji na pierwszej stronie, tam właśnie zwracałem uwagę kolegom.

I, tak, mam taki sam stosunek do męskich komentarzy.
Wybacz, że nie pozwolę Ci tu poprzeć kobiecej solidarności, bo ja wolę być za powszechnym szacunkiem.

ocenił(a) film na 7
starboy

@starboy to twoje notoryczne pisanie "polki" z małej litery to celowy zabieg (w co wątpię)? Czy braki w edukacji na poziomie podstawówki?

ocenił(a) film na 7
starboy

Wyrazy szacunku za kontynuowanie dzieła Mistrza

StalowyGigant

a już myślałem, że będę jedynym, który to wychwyci xD

ocenił(a) film na 7
premo7

Mistrz zawsze w naszym sercu. On, Mokebe i Billy- menadżer silowni

ocenił(a) film na 7
premo7

:D

użytkownik usunięty
joannavonb

Skopciłem się i śmierdzi jajecznicą w całej sieni.

ocenił(a) film na 7
starboy

Nie tylko Polki. Ostatnio obejrzałem CAŁY SERIAL dla Gillian Anderson :)

ocenił(a) film na 7
Weeping_Angel

nie będę ukrywać, facet marzenie, więc nic dziwnego, że panie będą wzdychać. a tak serio - widziałam zwiastun i jestem okropnie rozczarowana i nawet klata i urok tego aktora mnie nie przyciągnie do kina. po prostu rybki z ferajny 2, okropne efekty jak na DC. a fabuła taka jak wszędzie, więc niestety...

ocenił(a) film na 7
joannavonb

kobiety wolą dużą klatę czy dużego penisa?

ocenił(a) film na 7
StalowyGigant

U Ciebie to alternatywa? Biedak...

ocenił(a) film na 7
Woooo

Problem w tym że mam wielkiego, ale od 2 lat nie byłem na siłce i już nie mam ochoty pakować.

joannavonb

Nie powinnaś pisać ''jak na DC...'', bo ''okropne efekty'' w DC to przecież zupełna normalka...

ocenił(a) film na 10
niewiem_6

Prawda

ocenił(a) film na 10
joannavonb

Rybki z ferajny ssą - Aquaman nie, efekty są bardzo dobre w prównaniu do innych filmów DC i nie tylko, a fabuła będzie taka jak w komiksach więc WTF???

ocenił(a) film na 9
Weeping_Angel

https://www.facebook.com/gameoflaughs/photos/a.528959333823750/1911094138943589/ ?type=3&theater
To powinien być oficjalny plakat i hasło promujące. Bo taka jest prawda. Nie ważne o czym ten film będzie i czy będzie jakoś wybitny.

ocenił(a) film na 10
Weeping_Angel

:) prawda taka, że jak Aqua będzie tej samej lotności fabularnej (czytać naprawdę słabej) co pozostałe produkcje DC to Wszyscy pójdą patrzeć na mężczyzn i kobiety i efekty :) ot tyle...

ocenił(a) film na 9
Weeping_Angel

A ja pójdę na film. Momoa będzie dla mnie dodatkowym atutem. Jakby Arthura miał zagrać taki wymoczek jak DiCaprio to już miałabym film zepsuty.

ocenił(a) film na 10
zojchincu

Coś w tym jest

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

Nieprawda! To pomówienia!

ocenił(a) film na 10
Weeping_Angel

Ja tam pójdę, żeby popatrzeć na biust Mery ;)

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

I bardzo dobrze niech sobie idą ja Moją zabiorę na te bary a sam sobie obejrzę myślę że dobre widowisko będzie, patrząc po zwiastunach zapowiada się dobrze.
Obydwie strony zadowolone będą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones