PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753082}

Amok

5,7 29 224
oceny
5,7 10 1 29224
4,2 21
ocen krytyków
Amok
powrót do forum filmu Amok

Jak zarżnąć świetny temat filmowy - uczy Kasia Adamik. Uwaga, proszę oglądać z uwagą!

Ten film jest kupą bardzo, ale to baaardzo rzadką. Zła gra aktorka (Kościukiewicz jest sztywny jak wzwód Hugh Hefnera), drętwe dialogi, koszmarne dłużyzny i paskudne plany. Ostrzegam po dobroci, trzymajcie się od tej "produkcji" z dala - wypala oczy.

gerardtn1

Mnie już sama osoba reżyserki i jej dokonania ostrzegły :-) A do tego ten "wspaniały" temat i "bohater".... A jeszcze jak polecą piniądze dla niego za prawa autorskie, to już w ogóle wstyd - zbrodnia najwidoczniej popłaca. :-(

gerardtn1

bez przesady, może nie jestem wielką fanką reżyserki, ale nie było tragicznie, a Kościukiewicz dal radę jako człowiek, który zdecydowanie ma problem ze sobą i żyje we własnym świecie, który całkowicie odbiega od rzeczywistości, przyznam że na początku trochę mnie jego gra aktorska denerwowała, ale zdałam sobie sprawę że ta postać ma właśnie taka być, ciekawa rola Simlata, taki glina do szpiku kości

ocenił(a) film na 2
Daria1983

Film nudny, chociaż brzmi to pewnie trochę dziwnie, zważywszy tematykę. Sceny zgrane, jak stara trzeszcząca płyta. Jak glina-to koniecznie zażerający się fast foodem, jak scena erotyczna, to dialogi typu "zerżnij mnie", jak filozowanie-to koniecznie w domku myśiwskim na uboczu w lesie. Same kalki. Tylko, że Simlat to nie Gene Hackman.

ocenił(a) film na 3
Ararat_1234

Dokładnie jest tak jak piszesz!

Ararat_1234

dla mnie nudy nie było, może niektóre sceny były przedstawione stereotypowo, ale nie widzę w tym nic złego, bo obroniły się dzięki aktorom, a Simlat ma swoje 5 minut na które długo pracował

gerardtn1

zwiastun zapowiada się bardzo ciekawie i pierwsze recenzje są raczej pozytywne, dlatego trudno mi jest uwierzyć, ze film jest tak zły jak piszesz, tm bardziej wybiorę się do kina i sama sprawdzę, bo zarówno temat jak i obsada zwłaszcza Simlat jest zachęcająca

Filomena00

Tak samo jakoś nie chce mi się wierzyć, że jest tak źle. Dobrze to wygląda w zwiastunie, a Kościukiewicz totalnie dobrze wykreował sobie rolę, jest przerażająco mroczny

ocenił(a) film na 3
kasko_nowak

No właśnie problem w tym, że zwiastun sobie, a film sobie.

ocenił(a) film na 2
kasko_nowak

Zwiastun to "agit-punkt". Ja też się złowiłem.

kasko_nowak

Kościkiewicz zagrał świetnie chociaż irytująco, ale jak można inaczej było zagrać takiego człowieka, to musiało być dla niego spore wyzwanie

Filomena00

Też mnie irytował na początku, ale zakładam, że widz nie miał polubić tej postaci

kasko_nowak

zdecydowanie nie, on nie jest tu pozytywną postacią

gerardtn1

nie zgodzę , obejrzałam film i żyję, film miła być roczny więc nie ma co liczyć na piękne widoki, a gra aktorska jest na poziomie , główny bohater może nie jest zagrany tak jak sobie wyobrażałam, ale nie jest źle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones