PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777911}
6,2 12 980
ocen
6,2 10 1 12980
4,0 3
oceny krytyków
Agentka specjalnej troski
powrót do forum filmu Agentka specjalnej troski

Lekko zawiedziony...

ocenił(a) film na 3

Po przeczytaniu komentarzy na forum filmwebu na temat tego filmu, poszedłem na seans z nadzieją że ubawię się jak nigdy, jednak się zawiodłem. Humor opierał się głównie na niezdarności bohaterów. Przez pierwsze 20 minut nawet się nie uśmiechnąłem, tak jak z resztą większość sali. Potem było już na szczęście trochę lepiej, doszło parę żartów sytuacyjnych. W sumie bawiły mnie jedynie interakcje ministra z szefem tego specjalnego oddziału i parę scen próby poderwania głównej bohaterki. Niestety jednak większość filmu przesiedziałem zastanawiając się z czego śmieje się te 20 z 200 osób na sali, bo właśnie większość sali wcale się nie śmiała. Jeżeli więc kogoś bawi jak główna bohaterka co chwilę się przewraca to myślę że to film dla niego, jednak jeżeli szuka się innego rodzaju humoru to większość filmu przesiedzi się znużonym.

ocenił(a) film na 3
druiddex

Widzę, że i tak dostałeś więcej od filmu niż ja :)
Wgm film był:
- nudnawy - może nie nudny, ale też fabuła nie porywała;
- mało ambitne postaci - płytkie i tak jak zauważyłeś, polegające na tym, że ciągle ślizgają się na skórce od banana;
- mało śmieszny - jak się idzie na komedię, to powinna spełniać tą podstawową funkcję, a tu lepiej pooglądać śmieszne filmiki w Internetach. Taniej i szybciej :)

Jako plus zaliczam, że bardzo ładnie prezentował się pałacyk z końcówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones