PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810142}

After

5,2 33 159
ocen
5,2 10 1 33159
3,3 6
ocen krytyków
After
powrót do forum filmu After

Czekałam tak długo i się doczekałam. Oby z Polską premierą poszło szybko. Mam nadzieję, że w ogóle film będzie dostępny w Polsce i nie będzie porażką ekranizacyjną typu Dary Anioła Miasto Kości, bo to też jest świetna seria, a jeśli producenci - za przepraszeniem - z*ebią tą ekranizację, przestanę wierzyć w coś takiego jak "film może być tak samo dobry co książka" Żebym się nie zawiodła.

Kamila_Szczepanska_5872

Wątpię czy film będzie dobry. Ze szmaty jedwabiu nie zrobisz. Książka była cholernie słaba.

ocenił(a) film na 10
Kamila_Szczepanska_5872

Z tego co widać w zwiastunie film będzie megaaa tak samo jak książka. Afternators <3

ocenił(a) film na 8
LoveAmber12

ksiazka mega !

ocenił(a) film na 10
paulina_fuchs

Najlepsza :D

ocenił(a) film na 4
LoveAmber12

Po zwiatunie też myślałam że mega. Jestem po filmie i fanom książki odradzam. Wyjdą źli i bardzo zawiedzeni. Dawno nie widziałam żeby tak zniszczyli film na podstawie książki. A jakie nudne to było. Streścili cała ich relacje w trzech spotkaniach i nagle mieszkali razem. Wymyślone randki i połowa fabuły. Hardin z filmu i Hardin z książki dwie różne osoby. Zmiana faktów. Jak autorka mogła dopuścić do wydania takiego filmu nie rozumiem. Świństwo jakim był zakład w książce tu kompletnie zneutralizowane do jakieś gry. Po czym Tessie dwie łezki popłyneły. Tragedia. Odradzam.

ocenił(a) film na 10
Dulce_Art

Jak dla mnie film zajebisty był tak samo jak książka, chociaż różnią się od siebie

ocenił(a) film na 4
Dulce_Art

Zgadzam się, wszystko działo się za szybko, mimo, że tak naprawdę nie działo się nic konkretnego. Ogólnie wszyscy bohaterowie z filmu nijak mają się do bohaterów z książki.

ocenił(a) film na 1
Dulce_Art

Film to dramat jakiś xd

ocenił(a) film na 4
lelavire

I jeszcze to porównanie do Greya, gdzie w tym filmie wszystkie sceny intymne były zrobione w stylu dozwolone od lat 12 hahahaha Grey przy tym to film eeotyczny.

ocenił(a) film na 1
Dulce_Art

Dokładnie

ocenił(a) film na 6
Kamila_Szczepanska_5872

...że co ??? przecież film Dary anioła byl mega zarabisty to ksiazki z tej serii sa do du..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones