PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810142}

After

5,2 33 159
ocen
5,2 10 1 33159
3,3 6
ocen krytyków
After
powrót do forum filmu After

Jako, że uwielbiam wszystkie książki z serii "After", musiałam wybrać się na ten film. Według mnie bardzo dużo fajnych scen/wydarzeń z pierwszej książki zostało pominięte. W ekranizacji brakowało mi powolnego rozwijania wydarzeń, przez co w książce było można dobrze wczuć się w sytuacje bohaterów. Czytając 1 część książki, która została ukazana w filmie, było można dowiedzieć się więcej o uczuciach czy myślach bohaterów. Tego bardzo mi zabrakło w filmie. Wydaje mi się też, że uczucie pomiędzy Tessą a Hardinem zbyt szybko się rozwinęło, w książce zostało ukazane jako powolne, rodzące się uczucie. Pomimo tych moich uwag, uważam że film był dobry. Aktorka grająca Tessę, prawie idealnie odwzorowała tą postać. Nie mogę tego samego powiedzieć o postaci Hardina, który według mnie mało przypominał postać z książki.

Natalia_Lepiarz

A czy tam jest jakiś lektor czy będę musiała rozpraszać się napisami przez cały film

ma12

Na szczęście jest dubbing. Pod Hardina głos podkłada Karolak (jest idealnie dobrany moim zdaniem)

ocenił(a) film na 7
ma12

dostępna jest tylko wersja z napisami

Natalia_Lepiarz

Moim zdaniem, pomimo widocznych różnic, filmowy Hardin, bardzo mi się podobał. Ma to "cos". Zgodzę się ze stwierdzeniem, że film jest jedynie subtelną namiastką pierwszej części książek opisujących przygody Hardina i Tessy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones