PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844342}
7,7 45 685
ocen
7,7 10 1 45685
6,9 33
oceny krytyków
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
powrót do forum filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Uważam, że pokazując tak dosłownie i brutalnie napaść na dziewczynkę, twórcy zrobili niewyobrażalną krzywdę jej rodzinie i jej godności. To nie jest tylko historia Komendy, a odnoszę wrażenie że takie prawo do tej historii sobie zawłaszczył. Nieumniejszam jego krzywd ale ta scena była poniżej pasa. 99% osób zna tą historię więc po co to było twórcom? Rodzice niosą ten ciężar od momentu, jak ją na tą dyskotekę puścili. Mogli z szacunku do nich odpuścić te sceny a nie zadawać im kolejny cios.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Sony_West

Oho jakie to typowe: zero merytoryki, za to agresja słowna. Uspokój się mizoginie.

Gdzie poszanowanie godności dla tej dziewczynki? Są DWIE strony tej historii i DWIE tragedie. Ci rodzice żyli w przekonaniu, że sprawca siedzi w więzieniu. Wyobraź sobie co oni musieli czuć po 18 latach że jednak zaszła pomyłka i za śmierć ich córki, tak brutalną nikt nie odpowie? Nie nie są stuknięci, są zrozpaczeni z bólu. Komenda przeszedł swoje piekło, oni swoje a DZIECKO ZOSTAŁO BRUTALNIE ZGWAŁCONE I ZAMORDOWANE a ty naprawdę uważasz że to jest nic? Że to jest zaledwie jakiś niuans tej historii?

ocenił(a) film na 8
Justyna0810

Jak nikt nie odpowie? Przecież dwaj sprawcy zostali oskarżeni, a ci się upierają, że trzecim był Komenda.

ocenił(a) film na 8
mlody969

O tego nie wiedziałem że oskarżają Komende. Możesz wysłać artykuł na ten temat?

ocenił(a) film na 8
gwindak

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/rodzice-malgosi-z-miloszyc-oskarza ja-tomasz-komende/hpm7dv1

ocenił(a) film na 8
mlody969

Dzięki ale z tego artykułu to nie wynika

ocenił(a) film na 8
gwindak

Może warto go przeczytać? Np:

We wtorek ojciec dziewczyny mówił w sądzie, że powstanie produkcji jest "hańbą dla wymiaru sprawiedliwości". Zwrócił się też do Komendy. – Film o tobie bez dziewczyny zgwałconej przez ciebie jest nic nie wart, prosiliśmy dajcie dziecku spokojnie leżeć w grobie – mówił.

ocenił(a) film na 8
mlody969

Przyjacielu ale z artykułu wynika że tak twierdzą rodzice ofiary a nie dwaj sprawcy tak jak pisałeś ;)

ocenił(a) film na 8
gwindak

Nie, nigdzie tak nie pisałem. Napisałem, że dwaj sprawcy zostali skazani, a CI (tzn rodzice) upierają się, że trzecim był komenda.

mlody969

Napisałeś chłopie...

" Przecież dwaj sprawcy zostali oskarżeni, a ci się upierają, że trzecim był Komenda."

zamiast "a ci" powinno być "a rodzice".

ocenił(a) film na 8
pinker_2

Skoro wcześniejsza dyskusja dotyczyła rodziców to w ten sposób się do nich odniosłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones