PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007236}

Świąteczny prezent pod choinkę

A Christmas Story Christmas
5,2 377
ocen
5,2 10 1 377
Świąteczny prezent pod choinkę
powrót do forum filmu Świąteczny prezent pod choinkę

Ogladac skoro kontynuacja byla slaba a teraz nastepna czesc. Jedynki nie przebija szkoda ze nie jest tak popularna jak Grinch czy inne komedie swiateczne ze sa emitowane tak czesto na swieta w TV.

ocenił(a) film na 7
sador1991

Podejrzewam, że o nędznej kontynuacji z Danielem Sternem nawet nie wspomną, słusznie będą udawać, że ona nie istnieje. Tu zaś będzie oficjalny sequel, z tym samym aktorem, który w kultowej (w Stanach przynajmniej) jedynce grał dzieciaka

ocenił(a) film na 4
lew890

Tak, ta kontynuacja pomija wszystkie inne.

Plus wraca większość obsady, nie tylko główny bohater.

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

O, cześć Garret! Miło to słyszeć, mam sentyment do pierwszej części, z chęcią włączę ten film w świątecznym okresie

ocenił(a) film na 4
lew890

A witam, chociaż nie pamiętam.

Na blogu zrobię temat o tegorocznych tytułach świątecznych. Mam też taki ogólny. :)

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

W sumie nic dziwnego, że po nicku nie kojarzysz, nazywam się Artur Bitdorf, poznaliśmy się na Filmweb Offline, a później był jeszcze Transatlantyk (z czasów gdy był u mnie w Łodzi).

Chętnie zapoznam się z wpisem, od lat mam zwyczaj w okresie świątecznym oglądać wyłącznie produkcje związane tematycznie z Bożym Narodzeniem. A ten ogólny znam, nawet się kiedyś nim trochę sugerowałem ;) Niewykluczone zresztą, że był jednym z czynników, dla których rozpocząłem wtedy przygodę z Community!

ocenił(a) film na 4
lew890

Tak, Artura znam i pamiętam :) Miło mi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones