PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 440
ocen
7,4 10 1 164440
7,1 34
oceny krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Porażka

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie film bardzo słaby. SW bez walki na miecze świetlne to nie SW, w dodatku bardzo słaba gra aktorów. Jedyne co mi się podobało to postać Chirruta Imwe, z początku myślałem, że to jakiś niedoszły Jedi, ale jednak zginął w bardzo banalny sposób. Szczerze mówiąc film mnie nie wciągnął jak zawsze gwiazda śmierci i plan unicestwienia jej przez rebelię. Najgorsza z części, teraz to już tylko bazują na marce Star Wars.

JNike79

mam bardzo podobne odczucia

ocenił(a) film na 10
JNike79

@JNike79 W czasie gdy dzieje się ta historia nie było zbyt wielu użytkowników mieczy świetlnych a mimo wszystko w filmie pojawia się moim zdaniem bardzo fajna scena jak Vader robi z niego solidny użytek. Historia Zdobycia planów GŚ bardzo mi się podoba i pasuje do kwestii którą wypowiada Mon Mothma w Nowej nadziei że wielu oddało życie za zdobycie tych planów. Kolejny atak na GŚ irytuje ale dopiero w Przebudzeniu Mocy to jest dopiero mocno odgrzewany kotlet. CHirrut Imwe jest ozdobą filmu a do gry aktorskiej nie czepiam się nie oczekuję nie wiadomo czego. Moim zdaniem film bardzo fajny wpisuje się w klimat SW uzupełnia luki w historii i zakończenie na wysokim poziomie. Szanuję jednak opinię że Tobie mogło się nie podobać każdy ma swoje oczekiwania. Cześć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones