PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830289}
6,8 47 595
ocen
6,8 10 1 47595
7,0 35
ocen krytyków
(Nie)znajomi
powrót do forum filmu (Nie)znajomi

Czytałam, że film będzie na festiwalu w sekcji ,,Panorama Kina Polskiego''. Z taką obsadą to chyba będzie jeden z lepszych. Wybiera się ktoś z Was?

katarzyna_kowalczyk911

Do Gdyni niestety nie, chociaż bym bardzo chciała, ale na film jak najbardziej :) Liczę na jakies pokazy przedpremierowe :)

maj_fw

Będzie na ladies night 19 września w cinema city

ocenił(a) film na 6
katiaD_filmweb

WTF Co to jest ladies night?

Lukasz_Broda

ph, pokazy przedpremierowe z prezentami dla kobiet :P

ocenił(a) film na 6
dk2012

A kiedy są Man's night?

katarzyna_kowalczyk911

Może nawet uda się na festiwalu :)) Taki jest plan, a jesli nie to jest we wrześniowych panach, tylko szkoda, że dopiero na koniec września, no ale nic, mam nadzieję, że warto czekać.

katarzyna_kowalczyk911

Na festiwalu niestety nie obejrze, ale wybieram sie do kina. Jestem bardzo ciekawa tego filmu.

katarzyna_kowalczyk911

Ja czekam na premierę w kinie :p Chociaż pewnie i tak w dniu premiery się nie wybiorę, bo patrząć na pozytywne reakcje sale będą przepełnione :D

malwina_malwa90

Mysle, ze moze byc problem z biletami. Film wzbudza zainteresowanie:) zarezerwuj wczesniej i po problemie.

ocenił(a) film na 9
katarzyna_kowalczyk911

Chciałam pojechać do Gdyni, ale jednak nie dam rady. Kolega za to jedzie i cały czas się ze mną drażni, że obejrzy "Nieznajomych" przed mną, a ja mu zazdroszczę. Ja dopiero we wrześniu w kinie. Też czekam na jakieś pokazy przedpremierowe ;)

pumeksx

a czy wiesz może już w jakich kinach można spodziewać się takich pokazów przedpremierowych?

katarzyna_kowalczyk911

Co do "z taką obsadą"
"Ciemno, prawie noc" oraz "Na bank się uda" to oba filmy z tego roku z "taką obsadą" hehe i co? No nic właśnie, jedno wielkie nic.

JohnTheBrave

teraz dokładamy "taką muzykę' - teledysk super oraz takiego producenta- Podsiadło :O

katarzyna_kowalczyk911

niestey nie, ale jesli ktos bedzie z was, to poprosze o podzielenie sie wrazeniami i opiniami :)

maksymilian_pankiewicz

pewnie posypie się trochę recenzji po Gdyni, ale mnie też serce bije jakoś dziwnie mocno w poczuciu, ze film powinien być w konkursie głównym

katarzyna_kowalczyk911

nie wiem, czemu nie w konkursie głównym... Jakoś tak mam wrażenie, że idealnie skrojony pod festiwal, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Bo wiecie, jakie potrafią być niektóre filmy, czasem "festiwalowy" to taki eufemizm trudnego kina, nie do konca do nas przemawiającego ;) Nie zrozumcie mnie źle, nie chce generalizować, akurat mam same dobre doświadczenia z filmami, które były w gdyńskiej topce. "Nieznajomych" zobaczę właśnie w Gdyni i mam bardzo duże oczekiwania, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jakoś takie mam dobre przeczucia do tej produkcji. Wiadomo, że sama obsada nie zrobi roboty, ze sie tak wyrażę, ale mocno liczę na to, że taka Maja Ostaszewska nie bierze pierwszego lepszego scenariusza ;)

katarzyna_kowalczyk911

Wczoraj pierwsze pokazy, czekamy na wrażenia, ciekawe cyz będą równie pozytywne co te w mediach.

ocenił(a) film na 8
anusia007

Ja byłam bardzo miło zaskoczona, bo bardzo sceptycznie podeszłam do tematu. Włoski oryginał widziałam 2 razy i podobał mi się bardzo, ale moim skromnym zdaniem polska wersja jest lepsza. Wprowadzono korzystne zmiany w scenariuszu w stosunku do oryginału, film jest bardziej wartki, zabawny, świetnie zagrany, naprawdę warto zobaczyć.

katarzyna_kowalczyk911

Recenzent Interri też zastanawia się czemu brak filmu w konkursie głównym...
Może i remake ale jaki!!!! mistrz
https://film.interia.pl/recenzje/news-nie-znajomi-po-polsku-tez-dobrze-recenzja, nId,3211884

ocenił(a) film na 6
katarzyna_kowalczyk911

Ja obejrzałam właśnie podczad festiwalu w Gdyni. Wg mnie polska wersja powstała chyba za wcześnie. Niestety nie mogłam się pozbyć pokusy ciągłego porównywania zwłaszcza, że zrealizowany nw proporcji 1:1. Zagrany bardzo dobrze, ale znając zakończenie nie miałam już takiej przyjemności, jak podczas seansu włoskiego oryginału.

Hanna_M

kurcze, ja obejrzałam wszystkie 3 i nasza jest najlepsza! a po 15 minutach zapomina sie o innych rzeczach niz emcoje bohaterów i takie bliskie krecje codzienności w jakiej żyjemy. Petarda Ostszewska, ale i Simlat, kot...

katarzyna_kowalczyk911

Czy pod każdym polskim filmem muszą być fake konta? Gardzę wami

Metalhead_fw

gardzę fake metalem xDDDD

dk2012

"petarda Ostaszewska" xD Idź pisać głupoty gdzie indziej tak żebym nie musiał tego czytać xD

dk2012

Tak poza tym to profilowe wybierałem w 2011 jak jeszcze chodziłem do gimnazjum i nie ma ono znaczenia, jak chcesz wrzucać zdjęcia swojej twarzy do idź na Instagram (tfu) czy innego Patreona xD (wiem że Patreon to przydatna strona ale kobiety wykorzystują go do nudesów za pieniądze)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones