PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743720}
7,8 1 037
ocen
7,8 10 1 1037
XCOM 2
powrót do forum gry XCOM 2

Gra mega miazga

ocenił(a) grę na 9

Super zabawa, jeszcze jak się swoich żołnierzy porobi na podobiznę znajomych ;D to już kozak.
Optymalizacja słaba i trochę niedociągnięć jest.

Arczi008

A jak jest z misjami? Po 20 godzinach pierwszej części miałem już ich dość, ze względu na małe zróżnicowanie. Każda mapa sprowadzała się tak naprawdę do tego samego, a różnice były tylko pozorne (tak samo rozgrywało się misję "kill'em-all", jak i odbijanie zakładników).

W dwójce jest lepiej pod tym względem?

Patty Diphusa

Myślę że trochę tak.. największa zmiana to licznik czasowy w dużej części misji. Misje stają się przez to dużo trudniejsze i czasami wręcz niesprawiedliwe jednak zdecydowanie przez to misje Ci się tak szybko nie powinny znudzić.
Warto też zauważyć że XCOM 2 stawia na losowy mapy oraz całkowicie losowe rozstawienie przeciwników (podobno) przeciwnie do części 1 która wybierała z zbioru przygotowanych wcześniej map które miały kilka opcji spawn-u wrogów. Ogólnie gra dobra jednak wciąż występują problemy techniczne.

W 1 części były misje odbijania zakładników??

ocenił(a) grę na 8
Arczi008

Niedawno zacząłem (bo za darmo z epica hehe) i muszę przyznać, długi czas szukałem gry w takim stylu. Strategia ale nastawiona na akcję. Bardzo mi to przypomina Heroes 5 ale również blades of shogun czyli moje ulubione gry z tego gatunku. Jedyne co mnie denerwowało to bs związany z weżami i brak klarowności względem tworzenia bazy, przez długi czas nie wiedziałem jak powiekszyć kontakty i przez to prawie przegrałem grę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones