Wychowane przez wilki
powrót do forum 2 sezonu

Wyobraźcie sobie strzelanie do F-16 z kuszy. Teraz wyobraźcie sobie strzelanie z kuszy do statku powietrznego, który jest 100 razy bardziej zaawansowany technologicznie od F-16. Według twórców serialu to nic trudnego. Ten serial stworzyli debile. Nie nazwałbym tego fikcją naukową, to jest czysta fantazja. Gwiezdne wojny mają więcej realizmu.

ocenił(a) serial na 3
chemdog

+1. A najlepsze jest to z skąd on wziął tą kuszę, nie miał jej chyba poprzednio.

ocenił(a) serial na 3
chemdog

+1. A najlepsze jest to z skąd on wziął tą kuszę, nie miał jej chyba poprzednio.

ocenił(a) serial na 6
chemdog

To była megakusza od megawęża.

ocenił(a) serial na 7
chemdog

A tu nie chodziło o to że chłop miał w sobie oczka androida co mu dawały takie skillse we wszystkim że ja pierdoIe? Od kontroli ludzi po umiejętności militarne. Skoro mógł dosłownie hipnotyzować innych to czemu nie mógłby mieć super cela?

A tak bardziej poważnie, to serial w którym android rozwalający czołgi dźwiękiem rodzi węża androida który je roślinki a poziomy SF przekraczają wszystkie normy. Przestałem podchodzić w jakikolwiek poważny sposób do tego serialu w momencie jak przelecieli statkiem przez jądro planety.

chemdog

@chemdog nie rozumiem co znaczy "więcej realizmu niż gwiezdne wojny"? Czy to znaczy że kwestionujesz, że to wszystko zdarzyło się naprawdę? wprawdzie bardzo dawno temu i w odległej galaktyce, ale jednak...

chemdog

Nareszcie jakaś poważna opinia o tum serialu. Tu wszystko jest złe. Błędy i nielogiczności można wymieniać chyba bez końca. CGI renderowane na pierwszych procesorach Pentium.

M_GmbH

Po prostu trwałoby dłużej. Jakość renderingu nie zależy od procesora, tylko od możliwości programu do renderingu.

ocenił(a) serial na 8
chemdog

Gwiezdne wojny są do dla dzieci. Jak dla mnie wszystko jest bardzo dobre, scenariusz super ,zachowany mega klimat, a czepiać się można o pierdoły. Tylko po co trollu!

Trelerele

Dokładnie tak jak piszesz mimo że oczywiście uwielbiam również uniwersum Star Wars, to tutaj mamy do czynienia z prawdziwym gatunkiem Hard SF! Mega ciekawie wykreowany świat i rzeczy które się w nim dzieją. Generalnie to wszystko dzieje się w uniwersum Obcego i osobiście jestem zdania, że planeta na której oni się znajdują jest planetą twórców Xenomorphów..

t_michalak

"osobiście jestem zdania, że planeta na której oni się znajdują jest planetą twórców Xenomorphów"
No żebyś nie był niemile rozczarowany.

"Recently, Ridley Scott took part in a Reddit AMA session to chat with fans about their opinions of Raised By Wolves on HBO Max. As questions and comments flooded in, one in particular stood out as especially rewarding for long-time Scott fans. User live-fast-die-hard popped the question to Scott regarding whether or not Raised by Wolves and the Alien franchise exist in the same continuity. After all, the two properties share some stylistic similarities and could take place at different points in the timeline, but Scott quickly dispersed any hopes for such a crossover.

"Interesting question but, no," Scott said, explaining that "the first Alien story feels like it may be some time before Raised By Wolves, in that the Nostromo was probably financed by an organised global economy. Wolves is about post-global war chaos." As far as he's concerned, the two projects could connect by some stretch of the imagination, but ultimately, they're completely separate. It doesn't get more definitive than hearing Ridley Scott put these rumors to rest, but this wasn't the only time someone involved with Raised by Wolves had to crush so many people's hopes."

ocenił(a) serial na 8
Trelerele

Zgadzam się

wia11

wciagnelam sie w ten serial i jest mi go malo, czemu tylko 8 odcinkow

chemdog

Ale to jest jakas energetyczna kusza. Jakby mialo ksztalt blizej nieokeslonej klody, to bys sie pewnie nie czepial. Dla mnie oczywiste jest, ze to nie strzelalo patykami i na poziomie zrobienia kuku mialo takie same mozliwosci techniczne jak kazda inna bron w tej wersji wojujacej miedzy soba cywilizacji. Poza tym prroste srodki nie oznaczaja ich nieskuteczenosci. Luk okazywal sie bardziej skuteczny i rownie zabojczy co kula z muszkietu. Ta kusza to zapewne cos bardziej w rodzaju samonaprowadzajacej sie wyrzutni. Nie mial jej? Pokazali, ze lazil po planecie i wyszukiwal rozne rzeczy, mial wiedze mitranitow i ateistow, byt do niego gada, w czym problem poza ekranem odszukac sobie sygnature broni w jakims wraaku :) Ten serial, to przede wszystkim zabawa mitologiami przez tworcow. Na tym sie skup, poczytaja sobie Frazera, zeby zobaczzyc to czego nie dostrzegasz, bo nie masz tej kulturowej wiedzy. Sa duze dziury w logiczne w fimach i serialach, ale sa i takie, ktore da sie budowa wymyslonego swiata wytlumaczyc, a nawet przymknac oko, uznajac za swiadoma konwencje jak walki w kosmosie z fajerwerkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones