Wychowane przez wilki
powrót do forum 2 sezonu

Świetny jest ten serial. Właściwie oprucz ekspanse i tego nie ma dobrych seriali sf. Dobrze się to ogląda drugi sezon skończył się trochę jak by miał być 9 odcinek ale czy zawsze musi być jakiś element zaskoczenia na koniec sezonu. Przynajmniej odchodzi od utartych schematów. Nie ma jasno określonych pozytywnych negatywnych bohaterów. Serial ma coś nie boi się wplatać trochę naiwności co tylko nadaje smaczek staremu dobremu sf .

ocenił(a) serial na 6
MOTYL_3

Zgadzam się. Początek sezonu był lekko nudnawy, nie było już tego efektu łała ale dalej trzymał poziom. Też myślałem, że będzie kolejny odcinek a to koniec. Czy to dobrze? czy źle?? sam nie wiem, mam mieszane uczucia. Z jednej strony tak to zostawili jakby w trakcie historii, bez zakończenia, bez zapowiedzi czegoś kolejnego, bez żadnych znaków zapytania czy wyjaśnienia od tak urwane jakby miał być kolejny odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
rekordmajsta

Może będzie ?

ocenił(a) serial na 10
MOTYL_3

Wszystko byłoby ok gdyby następny odcinek pojawił się w miarę wcześnie, a nie za rok. To se mogą takie zakończenia robić, ogólnie nastawiłem się na ostatni odcinek sezony na coś konkretnego, na jakieś po części wytłumaczenie, a dostałem latającego Antychrysta?

UpadIy_Widz

Dlaczego Antychrysta? Tam jest o wiele wiecej nawiazan do roznych mitologii. To nie tylko Jezus, ale tez Odyn albo czesc mitow Ameryki czy Afryki. Do tego Sw Piotr, bo przeciez Scott lubuje sie w mitach ewengelickich. A jak jeszcze dodana jest do tego technologia i obcy, to mozna sie spodziewac pryziemnego wytlumaczenia tego co sie widzi, a nie religia i mocami.

MOTYL_3

oprocz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones