Wychowane przez wilki
powrót do forum 1 sezonu

Skąd te zachwyty?

ocenił(a) serial na 3

Bo osobiście całkowicie nie podzielam zachwytów nad tym serialem, jeden z najsłabszych jakie oglądałem co prawda został mi jeszcze jeden odcinek ale to i tak już nic nie zmieni, ten ostatni też zamierzam zobaczyć ale później robię zdecydowanie canceled serialu bo drugiego sezonu już na pewno nie zamierzam oglądać....
Serial w zdecydowanej większości nudny, mało porywający, w zasadzie wszystko dzieje się w jednym miejscu do tego słaby scenariusz taki trochę sekciarsko-satanistyczny (jedzenie surowego mięsa, picie krwi a i parę symboli też można wychwycić...) ogólnie kierunek w jaki idzie serial praktycznie przez wszystkie odcinki kompletnie mnie nie wciągnął, wręcz na większości odcinków męczyłem się, czekając tylko na koniec.
Co do samej planety na której dzieje się akcja mocno jałowa i minimalistyczna praktycznie nic ciekawego na niej nie ma w sensie widza aczkolwiek w sensie graficznym wygląda to całkiem dobrze ale to chyba jedyny większy plus bo nawet bohaterowie nie budzą większych emocji, w zasadzie oglądając ten serial było mi obojętnie czy ktoś zaraz zginie czy jednak może przeżyje...
Co do gry aktorskiej to ani zła ani dobra taka trochę tez wyrazu jak i sami bohaterowie gdzie nie ma ani jednej postaci której miało by się ochotę kibicować.
Podsumowując niestety jak dla mnie serial rozczarowanie dużo hałasu o nic ale jak widać po ocenach dzisiejszej widowni niewiele trzeba do szczęścia....

ocenił(a) serial na 3
slobi

I tak oto dotrwałem do końca i w 100% podtrzymuje wszystko co wcześniej napisałem.
Jak dla mnie serial porażka, drugiego sezonu nawet nie tykam....

ocenił(a) serial na 7
slobi

Ale musisz przyznać, że obiektywnie ostatni sporo pozmieniał w fabule. Dał też kilka hintów, że planeta jest dużo bogatsza niż się wydawało z odcinków 1-9. Zatem, może nic nie zmienił w twojej ocenie, ale jednak zaciekawił mnie na tyle by zobaczyć co z tego wyjdzie.

Jak mało, który serial sci-fi ten jest dziwnie pojechany i nielogiczny... ale też wyobraźnia twórców na tyle duża, że brak logiki można wybaczyć i spojrzeć na dzieło jako ciekawy twór artystyczny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones