Wychowane przez wilki (2020-2022)
Wychowane przez wilki: Sezon 1 Wychowane przez wilki Sezon 1, Odcinek 10
Odcinek Wychowane przez wilki (2020-2022)

The Beginning

49m
5,6 671
ocen
5,6 10 1 671
Wychowane przez wilki
powrót do forum s1e10

szok

ocenił(a) serial na 10

jak można zepsuć tak dobrze zapowiadający się serial??? nie mogę uwierzyć że w 10 odcinku robią coś takiego android rodzi latającego węża?smoka?czy to ma być nie udolna próba nawiązania do Gry o Tron?

ocenił(a) serial na 10
Artur_Lekston

Widać, że nie łapiesz serialu ;p

ocenił(a) serial na 10
UpadIy_Widz

oświeć mnie skoro łapiesz

Artur_Lekston

Ok to byl element ktory mnie rozbawil, mogli sie bardziej postarac z tym CGI, ale ok nie neguje, zobaczymy co dalej poczna z tym konceptem. Strasznie ten waz przypominal tego z Prometeusza XD moze Ridley pomyslal "mamy juz model z Prometeusza to dawac go zanimujemy, wkleimy do serialu i hej" ;)

ocenił(a) serial na 10
Artur_Lekston

Trudno będzie mi to wytłumaczyć skoro nie wiesz dlaczego android rodzi węża, oraz szukasz porównań do gry o tron...


Od pierwszych scen pierwszego odcinka mamy pokazane pozostałości bo olbrzymich wężach, następnie "coś" z planety nie tylko przemawia do wysłanników z ziemi, ale też i nimi czasami "kieruje". A resztę to sobie poczytaj w wielu tutaj postach, niektórzy dosyć dobrze to opowiadają, rozjaśniają pewne sprawy.

ocenił(a) serial na 10
UpadIy_Widz

zgadzam się pod pewnymi względamiserial oglądałem lubię gatunek s-f bez elementów baśniowych (dlatego wzmianka o Grze o Tron)to jest oczywiście moja subiektywna ocena Kepler 22b najbardziej przypominająca Ziemie planeta a wiec i grawitacja w trakcie gdy android jest w wirtualu wszczepiajà mu węża no ok wąż (stwór) w tak krótkim czasie rośnie nie wyobrażalnie (przyciąganie) i odlatuje w nieznane pomimo że istniały tam jakieś stwory,żyją jakieś powiedzmy ludzie u których następuje regres ewolucyjny wszystko ok ale wątek z latającym wężem hm mnie zniechęcił :)

ocenił(a) serial na 10
Artur_Lekston

Ale to proste jak drut... wąż lata bo , albo tak robiły pierwotne, w co akurat wątpie, albo co jest bardziej realne odziedziczył tą zdolność po MATCE. To wąż swoją siłą (latania) wyciągnął tą kapsułę latającą z jądra ziemi.

ocenił(a) serial na 10
UpadIy_Widz

no w sumie logiczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones