PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724861}

Wersal. Prawo krwi

Versailles
7,9 5 499
ocen
7,9 10 1 5499
Wersal. Prawo krwi
powrót do forum serialu Wersal. Prawo krwi

Duet

ocenił(a) serial na 7

Pozytywne zaskoczenie, jaki wspaniały duet aktorski stworzyły te dwa jasnolice chłopaczki. G. Bladgen- ma fantastycznie odpychający grymas na twarzy, A. Vlahos super oddaje dysonans natury Filipa Orleańskiego. Oglądanie ich wspólnych scen sprawia mi prawdziwą radość.

spondylodeza

No już, spokojnie dziewczęta;P:)

Kasss1711

BTW- jak tu można wstawić linka ze zdjeciem???:( I need help.

Kasss1711

Chyba po prostu trzeba go skopiować i wkleić w formie wiadomości, bo bezpośrednio linków nie da się dodawać (chyba).

AngelicaMaria

Ale ludzie dodają linka za linkiem na innych forach...:/

Kasss1711

A próbowałaś najnormalniej w świecie go wkleić w wiadomość?

Kasss1711

A próbowałaś najnormalniej w świecie go wkleić w wiadomość?

AngelicaMaria

Sprawdziłam, działa.

AngelicaMaria

https://gfycat.com/InfantileUnconsciousCopperbutterfly

Kasss1711

O faktoza, rzeczywiście:D

Kasss1711

Przepraszam za psa, wkleiłam pierwszy lepszy link:/

Kasss1711

Spoko ;) Teraz podaj ten wyczekiwany link :P

AngelicaMaria

Ten link to już nieaktualny, tak dawno go chciałam wkleić a nie mogłam:D

Kasss1711

Jak to? Szkoda :-/ Ale jakby coś to wrzucaj, będziemy podziwiać :-P

AngelicaMaria

Dobra:) na razie Internety zalały memy z Leo i z Oscarem...
Ale jak coś wyniucham, to dam:)
A teraz spadam na TWD;)

Kasss1711

O tak. Też już je przeglądałam :-D Ok ;-)

Kasss1711

http://40.media.tumblr.com/90f047a2f4562d09f597c3f7706c0a02/tumblr_nv10uhRZSi1qa xihzo1_500.jpg Kocur ode mnie :D Z góry piszę, że nie, nie przemierzałam internetu wzdłuż i wszerz żeby znaleźć owe zdjęcie; przypadek/przeznaczenie rządzi światem ;) To tak w ramach tego żeby nie być gołosłowną :P

AngelicaMaria

Cudowny, przesłodki, tulaśny...kot;)

Kasss1711

Hahaha przecież wiadomo, że o kocię zawsze chodzi :D

AngelicaMaria

https://media.giphy.com/media/TWNF9uCH4YfhC/giphy.gif

W oczekiwaniu na II sezon...:P

Kasss1711

Kociak :D Znalazłam idealne zdjęcie, również z kociakiem :P

AngelicaMaria

Dajesz:D

Kasss1711

Chyba, że to to, na którym dwa kocury leżo se w łóżku- to na górze;)

Kasss1711

Są dwa kocury, ale w innej konfiguracji hahaha

Kasss1711

http://zapodaj.net/a6b66ac9e2b39.jpg.html Jakość tego zdjęcia już dawno umarła w potwornych mękach, ale może to i lepiej.

AngelicaMaria

Szczerze???
W życiu bym nie powiedziała, że to on:)

Kasss1711

Dlaczego? :D

AngelicaMaria

Może to wina ki wielkości zdjecia, ale jakiś taki...niepodobny:)

Kasss1711

Może zaspany był :D Biedak chciał odpocząć, a tu go zaatakował kocur i osoba robiąca zdjęcie (stawiam na jego kobietę). Ale toż to on w domowych pieleszach :P

AngelicaMaria

No może:)

Kasss1711

No tak, pora się uspokoić.

spondylodeza

Przynajmniej do II sezonu;)

Kasss1711

Za długo trwałaby ta posucha. A zawsze można skomentować jakieś nowinki z planu ;)

Kasss1711

Ja tam jestem za kontynuowaniem przesiąkniętej emocjami konwersacji :D

AngelicaMaria

No to...do dzieła :)

ocenił(a) serial na 8
spondylodeza

Pewnie, gdyby nie jego wnętrze i koronki by nie pomogły. Taki już pewnie jest - przyciąga wzrok. Ale postać Filipa zwyczajnie wymiata. Tak się właśnie zastanawiałam czy gdyby Alexander nie był taki magnetyzujący - czy byśmy go tak lubili jako widzowie? Przecież na dworze (w serialu), nikt się Filipem nie zachwycał. Nawet się z niego podśmiewali, bo frywolnie się ubierał i interesował kawalerem...

violin_j

Nie sądzę. Jestem przekonana, że jakby teraz zamienić rolami George'a i Alexandra, to wszystkie byśmy wzdychały do Ludwika. To, że lubimy postać Filipa to w dużej mierze zasługa aktora, bo nie oszukujmy się, że Filip może i wydaje się idealny, ale wcale taki nie jest. Jego diabelski półuśmieszek to poniekąd potwierdza. Alex tak rozłożył wszystkich na kawałki tą rolą, że każda z nas byłaby gotowa przymknąć oko na romans Filipa z kawalerem, byle tylko choć przez chwilę móc trwać u jego boku.

ocenił(a) serial na 8
AngelicaMaria

Zastanawiałam się niedawno jakby to było, gdyby rola króla przypadła właśnie Alexandrowi. Myślę, że również by się w niej odnalazł, ale szkoda by było stracić taki warsztat "mimiczny", bo król musiał chować emocje wewnątrz.

violin_j

Może to właśnie dlatego padło na George'a. Z niego aż bije taki kojący spokój. Ale tak jak jeszcze potrafię sobie wyobrazić Alexandra w roli Ludwika, tak George'a jako Filipa jakoś nie umiem.

ocenił(a) serial na 8
AngelicaMaria

Spokój podszyty diabełkiem bym powiedziała. W Wikingach też był taki spokojniutki, a na końcu zbajerował dziewczynę (mężatkę):-).

violin_j

Nie oglądałam niestety. Może wypada nadrobić. Ale no proszę, nie spodziewałabym się tego po nim. Cicha woda brzegi rwie.

ocenił(a) serial na 8
AngelicaMaria

Wikingów mogę z czystym sercem polecić. Oczywiście każdy odbiera ten serial na swój sposób. Ilu ludzi, tyle opinii. Kiedy zaczęłam oglądać ten serial, dawałam mu 6 gwiazdek i pytałam o co tyle krzyku. Teraz sama czekam z utęsknieniem na kolejny odcinek, a ocenę podniosłam do 8. Podoba mi się, że kobiety u Wikingów mogły same decydować o sobie. Mogły zostać wojowniczkami, albo zajmować się domem i dziećmi. Robiły, co im w duszy grało. Zupełnie inaczej niż w Wersalu...

violin_j

W takim razie w wolnej chwili zacznę oglądać :-)

ocenił(a) serial na 8
AngelicaMaria

Warto spróbować choć to zupełnie inne klimaty niż w Wersalu. U Wikingów konwenanse nie istnieją, tam się wali prosto z mostu.

violin_j

Tym lepiej :-)

violin_j

taaaaaaaaaaaaaaaa...nawet jak Lagherta przywaliła Ragnarowi w paszczę tarczą aż świsnęło, to usłyszała z podłogi "My love...":D:D:D:D:D

ocenił(a) serial na 8
Kasss1711

Ragnar wymiata. To jego spojrzenie szaleńca... W ostatniej serii głównie siedzi, obserwuje i myśli. Coraz lepszy ten serial. To były twarde chłopy! I bez koronek hehe

violin_j

Ano:)
A jakie tatuaże mieli...^^
jak Rollo gania z gołym biustem, to aż mi się oczy świecą...:D

ocenił(a) serial na 8
Kasss1711

Oj tak, miodzio. Mnie się zamarzył taki tatuaż z wejściówki, z literą V w tytule... Moje imię zaczyna się na V i jakoś mnie tak wzięło na taki wzór. Ogólnie rozbraja mnie obecnie ten "książę"
Rollo he

violin_j

A weź.
Pierdoła nie książę. A nie pewno już nie Wiking. Jego z przeproszeniem żona ma chyba większe jaja.

Kasss1711

A tatuaże są fajne i wcale tak nie bolą, tzn można ból znieść:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones