The Crown (2016-2023)
The Crown: Sezon 1 The Crown sezon 1, odcinek 6
odcinek The Crown (2016-2023)

Punkt zapalny

Gelignite 58m
7,9 1 309
ocen
7,9 10 1 1309
The Crown
powrót do forum s1e6

Zgubilam klawisz alt... Dobry Boze, bez przekonania puscilam pierwszy sezon, tylko dlatego, ze uwielbiam rzeczy na faktach, swego czasu zachwycila mnie tez "Krolowa" z genialna Helen Mirren. Btw, w realu zawsze bylam tez po stronie Krolowej Elzbiety, nie Diany i nie jej synow. Mysle - lukne. I wciagnal mnie bez reszty - mistrzostwo swiata, plakalam juz z Elzbieta nad smiercia ojca, plakalam i z ksieciem Edwardem grajacym na dudach o poranku po koronacji Elzbiety. Jestem zachwycona Mattem Smithem w roli Filipa Mountbattena i kochalabym sie w nim skrycie, gdybym mogla wejsc w srodek serialu. Za wczesnie na takie zachwyty, ale mysle, ze serial mnie nie zawiedzie. Poki co jestem zdania, ze to arcydzielo, ktore powinien zobaczyc absolutnie kazdy milosnik kina, historii i Wlk. Brytanii - obowiazkowo. Nie mam kiedy z braku czasu, wiec popadlam w patologie - wedruje z laptopem w czasie roznych czynnosci i ogladam, ogladam, ogladam. Wreszcie cos, do czego nie mam o co sie przypieprzyc...

ocenił(a) serial na 7
Papaver_Somniferum

Tez bym ten serial ominal,gdyby nie moja druga polowka ktora miala parcie na niego i teraz nie zaluje,ze po niego siegnalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones