PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470177}

Soul Eater

7,6 3 859
ocen
7,6 10 1 3859
Soul Eater
powrót do forum serialu Soul Eater

Umówmy się.

ocenił(a) serial na 9

Soul Eater skończyło się na odcinku 47 i dostaje 9 z serduszkiem.

użytkownik usunięty
ZubZub

hmmmmm właściwe podejście.
Gdyby faktycznie serial kończył się w tym punkcie też bym go tak ocenił - żałuję, że widziałem ostatnie epizody bo obrzydziły mi ten tytuł.
Ale walkę Mifune Vs Black* z 28 odcinka mogę oglądać w nieskończoność:P

ocenił(a) serial na 8
ZubZub

To prawda ;/ Niestety D; Pokochałam to anime, jednak ostatni odcinek i ten morał wzbudził we mnie obrzydzenie..... Jednak manga podobno lepsza tylko trzeba poczekać, aż się rozkręci ^^ Na szczęście jest już wydawana w Polsce !

ocenił(a) serial na 9
ZubZub

ja bym powiedział tak do momentu klęski shinigami w walce z kishinem (nie wliczając tego momentu) i ustalam, że reszty nie skończyli np. brak funduszy czy cos

ocenił(a) serial na 7
ZubZub

też się zgadzam .. gdyby nie te głupoty pod koniec .. a takie fajne anime było ehh

ocenił(a) serial na 9
ZubZub

Bo chyba kilka ostatnich odcinków to fillery.

ZubZub

Dla mnie skończyło się prawie wraz z rozpoczęciem fillerów. To całe rozciąganie wątku Maka-Crona to jakaś porażka :P

ocenił(a) serial na 8
ZubZub

Fillery fillerami, ale zakończenie rzeczywiście mi nie przypadło do gustu ;x mogłaby być jakaś epicka scena rozatomizowania Kishina, a tu z pięści... ;x

ocenił(a) serial na 7
ZubZub

Ja bym powiedział, że lepiej jak skończy się na powiedzmy... 32 odcinku. Cały wątek Arachne był kiepski, tylko jej pomagierzy, głównie człowiek-piła byli ciekawi, ale dostawali mało czasu antenowego. Wątek małej medusy też był bardzo słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones