Rick i Morty (2013)
Rick i Morty: Sezon 7 Rick i Morty Sezon 7, Odcinek 1
Odcinek Rick i Morty (2013)

Jak Pan Kupka odzyskał Kupkę w Pupce

How Poopy Got His Poop Back 22m
6,3 572
oceny
6,3 10 1 572
Rick i Morty
powrót do forum s7e1

Uważam, że odcinek jest nudny i bardzo przewidywalny. Chyba jeden z gorszych jakie wyszły. Mam cicha nadzieje, ze nie dali du** przy reszcie sezonu. We will see

Marcin_Adamus_3

odcinek jest przede wszyskim humorystyczny, ale jak w wiekszosci - ma jakis tam moral. wg mnie to rozgrzewka. wyszlo niezle . zobaczymy jak dalej i czy sezon bedzie trzymal poziom poprzedniego, ktory byl super

ocenił(a) serial na 9
araneus666

Jest, humorystyczny jak cała formuła RICK I MORTY, ale to nie świadczy o jakości odcinka, który jest po prostu słaby i zrobiony na "odwal się".
To nie jest rozgrzewka, tylko tonąca barka, która trwa od 4 sezonu.
Nie, wyszło nieźle, tylko tragicznie, co było takiego innowacyjnego w tym odcinku?
NIC.
Jakiś fajny koncept futurologiczny?
NIE.
Rozwinięcie postaci?
NIE.
Błyskotliwe dialogi?
NIE.
Cięte riposty niczym brzytwa, tak jak w dawnych sezonach?
NIE.
Oceniaj obiektywnie i rzetelnie a nie subiektywnie. Bardzo lubię ten serial, ale to nie znaczy że będę miał cały czas klapki na oczach.

Przenikliwość, tego serialu zgasła(dotychczas). Jak, na razie w porównaniu do poprzednich sezonów, ten odcinek to zwykły fanfik. Ten, serial a raczej jego twórcy nie mają już tak, łebskich i kreatywnych pomysłów.

ocenił(a) serial na 8
Solaris_fw

Popieram w 100%. Nawet mnie już nie ciągnie do oglądania kolejnych odcinków :/

ocenił(a) serial na 10
Marcin_Adamus_3

Odcinek nie był zły (pomijając samą końcówkę) choć oczekiwałbym więcej.

Marcin_Adamus_3

Dla mnie nawet najgorszy, chociaż zazwyczaj to ja bronię, kiedy inni narzekają. Z takimi odcinkami zmiana głosów to będzie najmniejszy problem twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones