Partnerki
powrót do forum 6 sezonu

Hej :)
Szukam kogoś, kto mi pomoże dalej tłumaczyć ten serial (ostatnio nie było chętnych i chyba tylko moje napisy sezonu 6 krążą po sieci). I część 6 sezonu leciała w wakacje, a teraz niestety już nie mam wolnego imam więcej obowiązków, a nie chciałabym, żeby tłumaczenie nie wiadomo ile trwało, więc szukam kogoś do współpracy - chętnie podzieliłabym się z kimś po połowie.

Jak mi się nie uda znaleźć, to nie wiem czy to ogarnę sama :/ Liczę, że się ktoś znajdzie. :)

ocenił(a) serial na 10
Kakla1995

Gdybym umiała to bym Ci pomogła ale niestety:(
Mam nadzieję że ktoś się znajdzie!;)

ocenił(a) serial na 10
sweetangel

Już znalazła się chętna osoba. Będziemy tłumaczyć na pół, więc napisy powinny pojawiać się w miarę szybko. ;)

ocenił(a) serial na 10
Kakla1995

Fantasycznie ! <3

Kakla1995

W razie czego mogę pomóc robić korektę, czy coś. Ja robię sama napisy, na własny użytek do R&I, ale inne oglądam z napisami "gotowymi" i jak patrzę na ekhm, polszczyznę w niektórych przypadkach to mnie skręca ;) Także jakby coś - służę pomocą.

ocenił(a) serial na 10
teoyaomqui

Jeśli możesz, to napisz do mnie na meila: kakla1995 @ o2. pl i zgadamy się co do korekty.

Kakla1995

Jesteście wielkie dziewczyny! Właśnie widziałam, że jest odcinek, a jeszcze się go nie spodziewałam, więc tym bardziej miła niespodzianka.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Są nawet 2 odcinki, bo 13 i 14. Do 13 napisy powinny być do wieczora na napi :)

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

cz.1 zakonczyla sie na ktorym odc. bo juz nie pamiertam?

ocenił(a) serial na 10
radek_k5

6x12 "5:26", koniec to porwanie Maury.

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

na czym sie skonczylo pamietalem,ale nie moglem sobie przypomniec ktory to byl odc, bo zakodowalem sobie, ze cz.2 rozpocznie sie od 14stego xD
czekam z niecierpliwoscia na napisyyyy :)))

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

To świetna sprawa! To dobrze, że ktoś tłumaczy i jest współpraca! :) Z niecierpliwością czekam na napisy :)

ocenił(a) serial na 9
agnesx3

hej :)
skąd macie najnowszy odcinek ? bo nie mogę nigdzie znaleźć :(

ocenił(a) serial na 9
Faraonica

ok, już mam :)

ocenił(a) serial na 10
Faraonica

Odcinek na torrencie, napisów jeszcze nie ma :)

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

dziękuję za informację.
Tak, niestety widzę, że nie ma, ale jestem cierpliwa, wie, że to pracochłonne.
Dlatego z góry dziękuję za Twój wkład i pomoc :)

ocenił(a) serial na 10
Faraonica

Nie chcę poganiać koleżanki, bo to chyba jej pierwsze tłumaczenie :) Ale myślę, że jak nie dzisiaj, to na pewno jutro się pojawią. :) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Kakla1995

A jest szansa że będą jeszcze dzisiaj? :)

ocenił(a) serial na 10
em123

Ja mam już przetłumaczone moje pół, ale czekam na drugie, które tłumaczy koleżanka. Nie chcę jej poganiać, bo to chyba jej pierwsze tłumaczenie, więc cierpliwie czekam, ale zaraz idę spać, więc dzisiaj napisów niestety nie będzie, bo muszę je skleić i przejrzeć literówki i wrzucić. Wolę dzień później wrzucić, ale bez błędów - tak się lepiej ogląda. :)

ocenił(a) serial na 10
em123

A jeśli chodzi o odc. 14 to w ogóle nie ma jeszcze angielskich napisów, więc najpierw na to czekamy tak czy siak...

Kakla1995

ja nie korzystam z maila, więc jakby coś to jakąś inną drogą będziesz mi musiała podesłać :)

Kakla1995

Super, że dwa:) Nie będzie stresu wynikającego z oczekiwania, tylko wyjaśni się co z tym porwaniem.

Kakla1995

Ja już po seansie. Myślałam, że potrzymają nas w niepewności nieco dłużej:) Nie było jednak źle. Oczywiście Jane niczym Rambo, jest wszędzie, robi wszystko i ze wszystkim sobie poradzi;) Nie jestem ekspertem, ale sądzę że po takim ciachnięciu można się wykrwawić. To by był dopiero zwrot akcji i zamiana ról bohaterek.

Oczywiście dzięki dziewczynom tłumaczącym za szybką, profesjonalną robotę, bo już na drugi dzień od pojawienia się odcinka jest z napisami i to w bardzo dobrej jakości.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Dzięki!

Trzymają nas w niepewności co do głównego dręczyciela Jane. Myślę, że to może potrwać nawet do końca sezonu. Oby nie dłużej, bo tak długi wątek może się znudzić.

Napisy do 6x14 powinny być do jutra wieczór. Jest to pewne opóźnienie, ale zaskoczyli nas, że wyszły dwa odcinki. Nigdzie wcześniej nie widziałam żadnej wzmianki o tym, chociaż na tempo prac to by i tak nie wpłynęło.

Kakla1995

Zrozumiałam, że tym dręczycielem jest jakaś kobieta, ale przerwa była zbyt długa i nic mi to nie mówi. Zapomniałam nawet o tym, że Maura została porwana, a to już wyczyn. Ten odcinek to dowód, że najlepsze w serialu są różne ploteczki, przy śniadaniu, przekąsce, joggingu itp. Bez tego, czegoś mi brakuje.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Za dużo seriali oglądasz :P Też uwielbiam te sceny na samym początku i na samym końcu. :)

Zapraszam na 6x14 z napisami. :)

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

jestescie the best! dzieki za napisy!! :))) znow serial sie rozkreca :) szkoda, ze trza czekac na kolejny odc.

ocenił(a) serial na 10
radek_k5

Dobrze, że nie ma kolejnego odcinka na razie... Dobrze dla mojej sesji :D

Kakla1995

Już chyba będzie koniec ferii w pon, a Ty ciągle masz sesję?

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Niby sesja była do 17go, ale kto komu zabroni zrobić egzamin po sesji? I to I termin... Więc sesji już nie ma, ale został mi jeden egzamin. :)

Kakla1995

Ktoś Was załatwił. W taki sposób nie masz ferii, bo się uczysz.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Zauważyłam ten mały minus, uwierz. :) Ale w innym wypadku mielibyśmy spiętrzenie kilku dużych egzaminów pod rząd, więc nie jest źle. Najważniejsze, że udało mi się wypłukać z krwi całą kofeinę wypitą przez sesję. :D

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

co z odc 15? za chwile bedzie 16, a 15 nawet nie ma do pobrania... orientujecie sie co sie tam tak przedłuża?

ocenił(a) serial na 10
radek_k5

Jak to nie ma... Był już na piracie już w środę rano, a napisy PL na napi projekt wstawiłam czwartek. Jest też online na tvseriesonline...

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

mi na pirate bay pokazuje ze najnowszy to 14ty :/
zaraz zabieram sie online do obejrzenia! dziekiiiii!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
radek_k5

Coś było z tym faktycznie, bo mi też nie pokazywało na samej górze i miał 0 seedów, ale jakoś inaczej posortowałam wyniki i wyskoczył.

Kakla1995

Maura jakoś bardzo schudła, czy tylko mi się wydaje? Co jest z tymi aktorkami? Dobrze wyglądała, a teraz skóra i kości.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Jak patrzę nią w 1 sezonie i w 6 to mam wrażenie, że bardzo się postarzała, a przynajmniej z twarzy. Widać szczególnie w przybliżeniu. Być może też schudła, bardzo możliwe.

Kakla1995

Według mnie nastąpiła zmiana z sezonu na sezon i to wina diety (albo choroby, ale tego jej nie życzę). Przesadziła ze zdrowym trybem życia i nawet rysy twarzy ma inne. Nie zawsze szczuplejszy równa się ładniejszy.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Tak samo Chylińska przecież...

Kakla1995

Właśnie obejrzałam zdjęcia. Co sobie zrobiła. Jakiś tam pudelek czy coś napisał, że teraz taka moda. Niedługo dziwnie będzie wyglądać normalnie.

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

Hej, wiadomo, kiedy będą napisy do odcinka numer 16 ? :)

ocenił(a) serial na 10
Faraonica

Tak. Będą dzisiaj wieczorem. Mam małe opóźnienie, wybaczcie.

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

wybaczamy , spokojnie ;)

ocenił(a) serial na 10
Faraonica

Zapraszam na napi po napisy, wysłane też do tvseries, więc niedługo będą online. Miłego oglądania. :)

ocenił(a) serial na 9
Kakla1995

ja już od wczoraj po, dziękuję :)
odcinek taki... jako przerwa w temacie dręczyciela Jane.
Ciekawe co będzie dalej

ocenił(a) serial na 10
Faraonica

Też mnie ciekawi, czy ta sprawa się wyjaśni w tym sezonie, bo ostatni odcinek sezonu 6 za tydzień.

Kakla1995

To już koniec będzie? Dopiero się wkręcałam :(

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Sezon 6 ma mieć 17 odcinków z tego co mi wiadomo. Nie wiem kiedy następny, ale pewnie dopiero w wakacje.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Jednak pomyłka. Sezon 6 będzie miał 18 odcinków, czyli ostatni jest za tydzień. Sezon 7 dopiero latem.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Ale pokręciłam, nie wiadomo już o co mi chodziło.
Pomyłka w poście, że 17 odcinków, bo jest 18!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones