Nisser
powrót do forum 1 sezonu

W prawdziwym swiecie widzac jaka ta rodzina jest glupia, lokalsi by ich zadzgali przez sen pierwszej nocy i by byl spokoj :)

ocenił(a) serial na 5
lukaszmalek90

lepiej jak byś ocenił i nie komentował obnażają przy tym swój poziom mentalny...

Czesio_hehe

Lepiej jakbys przeczytal opinie i nie komentowal, obnazajac przy tym swoj poziom mentalny

ocenił(a) serial na 5
lukaszmalek90

wiem jakie są opinie też mnie ten serial nie zachwycił ale tylko twoja "opinia" jest na poziomie Staśka z pod nocnego...

Czesio_hehe

Moze jestem Staskiem spod nocnego. I co?

ocenił(a) serial na 5
lukaszmalek90

i nic, już wszystko jasne :D

lukaszmalek90

Motyw jest oparty na znanym z mitologii nordyckiej elemencie człowieka kontra przyroda, gdzie ostatecznie to człowiek okazuje się tym głupim i zalęknionym gatunkiem. Swoim komentarzem pokazałeś, że jesteś z grona ludzi głupich i zalęknionych. Oczywiście zazwyczaj ci co najgłośniej krzyczą o zabijaniu, nie mają jaj, żeby faktycznie to zrobić i tylko szczając po gaciach liczą że zrobi to ktoś inny. W życiu są dwa gatunki ludzi. Wilki i owce. Wilki działają, owce beczą. W serialu widać dziewczynkę i babcię. Dziewczynka jest gotowa ryzykować życiem by chronić ludzi. Wszystkich, bez wyjątku. Babcia gotowa jest zabić dziecko by chronić siebie i swoje przekonania. Zacietrzewienie w nienawiści sprawia, że ani ludzie ani skrzaty nie są w stanie dojść do porozumienia, młodzi byliby w stanie to zmienić, ale ingerencja dorosłych im to uniemożliwia. Każdy chce bronić swoich poglądów i sposobu życia, bez względu na dobro ogółu.

magdaxd

Nie zesraj sie xD

lukaszmalek90

Co trzeba mieć w głowie, żeby zniżyć się do takiego poziomu wypowiedzi i następnie zaprosić tę osobę do grona znajomych. Jak myślisz, że cię przyjmę, to jesteś totalnie głupi... (Co już z resztą zostało ustalone).

magdaxd

Nikogo nigdzie nie dodawalem. Udaj sie prosze do lekarza specjalisty, ja nie mam odpowiednich uprawnien zeby z toba dyskutowac

lukaszmalek90

Kto tu jest chory psychicznie? Zaproszenie samo się nie wysłało XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones