PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005531}

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
6,2 11 794
oceny
6,2 10 1 11794
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
powrót do forum serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

lektor

ocenił(a) serial na 4

ja nie wiem ale jak dla mnie ta Pani lektor z serialu to chyba jakiś sabotaż lektora w Polsce nie idzie tego oglądać :-) widziałem troszkę z napisami i ogólnie to nie zbyt ciekawe

lukklp

Widziałem trochę, lektor do bani to dam 1.
Dziękuje, takich widzów i opinii tu potrzeba.

miarara

Ale ta pani lektor naprawdę jest słaba, potrafi zniszczyć każdy film który tłumaczy. Oglądajcie tylko z napisami ;)

Ana230

Jest, ale jak kolega napisał, ze obejrzał trochę i niezbyt ciekawy serial, to niezbyt chyba nie jest aż takie, żeby dawać 1 (zmienił na 4) i być może wcześniej ocenił jednak tylko lektorkę. Wiem, wiem, że się czepiam jego sprawa, ale trzeba się chyba wybrać z tymi żalami na portal gdzie się ocenia lektorów he he.

ocenił(a) serial na 10
Ana230

A pani Lektor Niszczy każdy film na Netflix

lukklp

masz rację ostatnio z lektorką bezpółciową człowiek się meczy ...brak w Polsce dobrych lektorów czy wzięli najtańszą

ocenił(a) serial na 9
slawek05

Ale dlaczego- brak w Polsce? Gdzieś indziej są lepsi? Przecież niewiele krajów ma lektorów. Raczej dubbing lub napisy. Ja na przykład dopiero teraz dowiedziałam się o istnieniu jakiejś pani lektor na Netflix

ocenił(a) serial na 7
slawek05

Parytety. Naucz sie angielskiego albo przyzwyczaj.

lukklp

Jak ktoś potrzebuje lektora do oglądania to jak dla mnie może nie oglądać

zaitsu112

potrzebowałam takich słów tutaj

ocenił(a) serial na 4
martynah321

ok jak chcesz przeczytaj odpowiedz na post zaitsu112 nie wiem co wy macie to że ktoś ogląda z lektorem nie znaczy że też nie lubi oglądać po ang. różne to bywa pozdro

zaitsu112

Racja, mam tak samo!

ocenił(a) serial na 4
zaitsu112

hej wiesz czasem człowiek ma mało czasu i jest zjeb... po pracy ja lubię se czasem coś włączyć z lektorem i robić przy okazji coś innego jak mam mało czasu bo trzeba się powoli na następny dzień szykować. Odpisałem też na post niżej jak chcesz przeczytaj to że ktoś ogląda z lek. nie znaczy że nie lubi po angielsku oglądać nara

lukklp

Polecam włączyć z audiodeskrypcja (to nie żart), w przypadku tego serialu pasuje świetnie i dodatkowo podkreśla jego pastiszowy charakter.

ocenił(a) serial na 9
zara2007

W jakim języku pl czy ang?

zaitsu112

Słaby komentarz... Nie pomyślałeś, że starsze pokolenie może nie mówić po angielsku? Nie tylko młodzi oglądają Netflixa

ocenił(a) serial na 10
lukklp

Ta pani Lektor Niszczy nie tylko ten serial na Netflix się nie da się i po prostu oglądać tzn. nie da się oglądać serialu z tą panią Lektor

ocenił(a) serial na 9
sebastian_k_filmweb

Nie tylko ten serial! Każdy inny również!

ocenił(a) serial na 3
lukklp

A ja ją nawet lubię. Silent Sea z nią oglądałem i było świetnie. Tutaj serial jest słaby po prostu.

lukklp

Ale wiesz, że można wyłączyć lektora i oglądać z napisami nie? A najlepiej to do szkoły uczyć się angielskiego, oglądać w oryginale i nie będziesz miał na co narzekać. Powodzenia, trzymam kciuki ✊

ocenił(a) serial na 4
madzik_33

cześć angielski akurat znam i często nowe filmy oglądam po ang. z ang. napisami jak nie ma pl bo lubię w filmach na których mi bardziej zależy słyszeć aktorów, ale czasem mam dni że wolę se coś machnąć z lektorem.

ocenił(a) serial na 7
lukklp

I dobrze bo lektor to ZŁO. W każdej postaci. Cóż… Knapik nie żyje, Kozioł nie żyje, jak zastąpią ich kobiety to może wrócimy do krajów cywilizowanych gdzie filmy serwuje się w dubbingu albo z podpisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones