Kości (2005-2017)
Kości: Sezon 8 Kości sezon 8, odcinek 1
odcinek Kości (2005-2017)

Przyszłość w przeszłości

The Future in the Past 44m
8,8 826
ocen
8,8 10 1 826
Kości
powrót do forum s8e1

s08e01

ocenił(a) serial na 8

po końcowej scenie zakładam, że ten agent jest w to wszystko zamieszany!

ocenił(a) serial na 9
cappy

Ja jestem dopiero przed 1 odcinkiem Kości . sezon 8.

ocenił(a) serial na 9
cappy

I trzeba czekać tydzień na kolejny odcinek!!!

ocenił(a) serial na 10
cappy

też tak pomyślałam, ale przecież cieszył się oddając Boothowi jego gabinet....
niech przywrócą Zacka na jeden odcinek i niech zabije tego P(e/a)lanta - to moja propozycja:D:D
nie doczekam się następnego tyg.:D

Doughnut92

Podejrzewam, że w następnym tygodniu będzie normalny odcinek, ze zwykłym morderstwem. Ale głowy nie dam.

Nefeid

:O :O Wydawało mi się zbyt oczywiste, żeby zakonczylo sie wszystko dobrze i musialam miec racje :( nienawidze tego Palanta!

ocenił(a) serial na 9
cappy

Odniosłam takie samo wrażenie:) Agent Fynn coś kombinuje:). Myślę, że zakończenia wątku z Pelante`a (chyba tak sie pisze:) ), możemy spodziewać sie pod koniec ósmego sezonu, pewnie sie przewinie ze dwa razy w połowie, ale zapewne finał bedzie na koncu...jak zwykle w serialach:)

ocenił(a) serial na 10
plitunia1987

Mam nadzieję, że spotka go taki sam los jak prawniczkę, która była Grabarzem.

ocenił(a) serial na 9
Krzemien

Właśnie' też mam taka nadzieję:)

cappy

Doszłam do dokładnie takiego samego wniosku.
Ktoś musiał mu pomóc z tym egipskim obywatelstwem. Znaczy akta sam sobie sfałszował, ale jakoś wątpię, że był juz aż tak zabezpieczony na wypadek aresztowania, zwłaszcza, że gdy go aresztowano nic o żadnym Egipcie nie było wiadomo. Myślę, że Flynn dał mu cynk i w ostatniej chwili egipska machina ruszyła.
Jego zdziwienie na widok miecza było autentyczne, a dopóki go nie widział miał ten swój uśmieszek na twarzy, a potem okazało się, że jest Egipcjaninem...sezon 8 nieźle się zapowiada;)

ocenił(a) serial na 9
cappy

Kurcze... Czy tylko ja pomyślałam o tym, że Flynn kombinuje, ale tym razem na korzyść Booth'a i Bone's? Tzn. mi pierwsze co przyszło na myśl, że będzie chciał ich jakoś chronić czy coś...
A raczej to mi przyszło na myśl zaraz po: "Pilnujcie Christine. Błagam, pilnujcie swojej małej Christine!"

ocenił(a) serial na 8
syska93

:) może być i tak... nic nie jest wykluczone:)

ocenił(a) serial na 10
cappy

Może jest zamieszany, a może po prostu chce coś sprawdzić.

cappy

tak czy siak cały wątek będzie pewnie sie przewijał w tym sezonie, tak jak motyw grabarza co rusz wracał, chociaz nie przypuszczałam, ze w pierwszym odcinku go aresztuja, tylko obstawiałama ze to bedzie trwac i poł sezonu beda sie ukrywac ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones